Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek melyik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek melyik a "jobb"?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiú,aki sokszor jár bulizni..rengeteg barátnője volt sok ember ismeri,páva gyerek,cigi,pia semmi sport stb és a lányok csak arra kellenek neki,hogy menő legyen(igen tudom,hogy nem mind ilyen de a többség igen)

VAGY

Egy olyan aki keveset jár el otthonról,kevés barátja van de azok igaz barátok,rendszeres sportol,semmi cigi meg pia és ehez hasonló hülyeséget és tiszta szívből tud szeretni és megbecsülni egy lányt!

Második volnék én!



2016. jún. 19. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2-őt találhatsz...
2016. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:)
2016. jún. 19. 10:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Látom te se tudod magadat rendesen jellemezni :D
2016. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki gondolta volna hogy te vagy a második...
2016. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jogos,egyet értek mindegyik válasszal :D
2016. jún. 19. 10:20
 6/13 anonim ***** válasza:
A második.
2016. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan a második, de ez már megint az a manipulatív, önbizalom növelő kérdés, amit minden második nap kiír valaki.
2016. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem önbizalom növelés céljából irtam ki,mert szerencsére van önbizalmam csak érdekelt a lányok véleménye..és kíváncsi voltam,hogy hányan lesznek olyanok akik az elsőt fogják preferálni.
2016. jún. 19. 11:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Senki se olyan hülye hogy a másodikat írja. Aki ilyen csávóval van az azt hiszi róla hogy ő is szívből szeret meg megbecsüli. Amúgy csak a bulizásra meg cigi piára lebontva, (mert annak értelme is van) én azokat szeretem akik viszonylag keveset járnak el (mert én is ilyen vagyok), az kiesik aki cigizik, ivás meg mértékkel. 19l
2016. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*az elsőt:DD
2016. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!