Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LMBT emberek, vagy aki tapaszt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LMBT emberek, vagy aki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

KOMOLY válaszokat szeretnék!

9. es koromig nem is nagyon gondoltam bele, számomra elég nyilván való volt hogy a lányok a fiúkhoz vonzódnak, de ez megkérdőjeleződőtt bennem, utólag vissza gondolva naggyából 11 éves koromban elég közel kerültem egy lányhoz...

Amikor az osztálytársaim nagyban mutogatják hogy húúú de jól nézki xy én mindig mondom hogy ez nem is nézki jól, mert szerintem egyáltalán nem néznek ki jól. Meg hát van pár LÁNY akikhez eléggé VONZÓDOM, mármint azt hiszem, nem vagyok benne biztos.

És mostanában egyre töbször érzem azt, hogy bárcsak rövid hajam lenne bárcsak fiú lehetnék...

szóval akkor ez most mi??? nem igazán értem. :(



2016. jún. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha fiú szeretnél lenni, akkor lehet hogy transznemű vagy.
2016. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
néha tényleg szeretnék fiú lenni , de pl. ünnepségre meg ilyenekre szeretek női ruhákat hordani.
2016. jún. 19. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a lényeg az, hogy legyél olyan, amilyen szeretnél lenni. Pl.: Ha rövid hajat akarsz, akkor legyen rövid hajad, ha fiúsabban akarsz öltözni akkor nyugodtan megteheted. Olyan vagy, amilyen lenni szeretnél, és ebbe senkinek nincs beleszólása. És ha te egy lánnyal vagy boldog, akkor ne hagy hogy bárki a boldogságod útjába álljon. Csak fogadd el magad, Ennyi az egész. És akkor érteni fogod.
2016. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oihp válasza:
Lehet, hogy csak szimplán egy picit fiúsabb leszbikus vagy. Ismerek ilyen embereket, nem transznemű, csak egy picit fiúsabb, ennyi. Ezzel semmi gond nincs.
2016. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!