Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Különleges stílussal rendelkez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges stílussal rendelkező lányok, nektek milyen az ideális fiú?

Figyelt kérdés
Gondolok itt rockerre, emokra, animéskre *.*, alternatívokra és a több és a többi.. Írd le, hogy szerinted hova tartozol és ha van olyan személy, aki bejön neked azt mond el :P.. NORMÁLISAK KÍMÉLJENEK XD. Kort írjatok :)

2016. jún. 20. 01:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nincs konkrét ideálom, mert mindig másmilyen ember tetszik meg, de ha úgy le kellene írnom a tökéletest, akkor:

Külső: ez nem annyira fontos. Lehetőleg olyan ölelgetnivaló alkata legyen, tehát ne ilyen pálcika:D. Mosolyogjon rengeteget*-* a fiúk többségének olyan aranyos mosolya van, és érdekes, hogy ezt távolról nem szoktam észrevenni, csak ha az illetővel közvetlenül szemben vagyok:3 sötét szem, sötét haj, na azt imádom^^, ne legyen nagyon törpe mert én is eléggé magas vagyok:c (jómagam 168 centi tömör krumpli), lehetőleg ne legyen páwagyerek haja c:

Belső: szív, vese, máj...najó:D szóval, fontos, hogy lehessen vele hülyéskedni és ne legyen sértődékeny><, de tudjon komoly lenni c: óriási plusz pont, ha animés vagy gamer :3 :D ne jöjjön azzal, hogy smink nélkül szebb vagyok, sőt arról se próbáljon meggyőzni, hogy egyáltalán szép vagyok:DD, legyen néha picit perverz, de ne csak arról tudjon beszélni ><" :DD értse a hülyeségeimet. Az is plusz pont, ha szereti az angolt \o/ na meg persze az is, ha engem is:3 etc., etc.^^

14/l (animés)

2016. jún. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nah, akkor kezdeném azzal, hogy van barátom, róla privátban mesélek ha érdekel és nevetni akarsz, hogy miket művelünk. :D Ettől még válaszolok, hátha tudok ezzel is segíteni. Én elsősorban gamer vagyok. Ugyanannyira rocker is, de utálom az alkoholt, és a drogozást minden legaljának tartom, így értelemszerűen ezek nálam egy kapcsolatban is totális kizáró okok. :D Nem járok full feketében és a "csótánytaposómat", ami esetemben egy acélbetétes Harley Davidson bakancs, csoda ha fél évben 1x hordom. Az öltözködésemet nem sorolnám be semmilyen stílus alá, azt veszem fel, ami tetszik. Meg arra odafigyelek, hogy az adott ruhakombináció ne egy bohócra emlékeztessen. :D Még piros orrom se lenne hozzá, micsoda dolog félkész bohócként emberek közé menni... :(

Ideálom van, ami elég furcsa, de nem szégyenlek nyilatkozni róla. :P Aki ezen kívül esik nem feltétlen lenne kizárt, de nagyon-nagyon kevés az esély, hogy tetsszen. Először is, 20 év alattiak egyáltalán nem izgatnak, és arra a bizonyos ideálra igencsak be vagyok szűkülve. xD Külsőre szinte kizárólag a duci pasik vonzanak, lehetőleg hosszú sötét hajjal, de azért derékig se érjen, lehet raszta is. xD Szem szín mindegy. Szakáll/borosta nagy előny, de azt is mértékkel, nem szeretem az ősembereket. :D Bajusztól kíméljenek, attól elszaladok és rémálmaim lesznek, elalvás előtt a számolandó birkákon is bajszot fogok látni tőle, amiken Super Mario ül rózsaszín csillogós nyeregben, nem akarooom! :'( Tetoválás is tetszik, de csak karon. Na meg a piercing, csak szemöldök és fülben, máshol zavaró. :D Kinézetről lényegében ennyit.

Nálam a külső-belső arány 50-50%. Elvárom az érett, felelősségteljes gondolkodást, de emellett tudjon valaki ellazulni, a jó humor nálam alap dolog. Egy pasi tudjon kiállni magáért, merje felvállalni a véleményét, számomra az önbizalomhiány taszító, sőt, kizáró ok. Inkább legyen kicsit több egója a kelleténél, minthogy hallgassam ahogy folyton rinyál, hogy mennyire szerencsétlen. ._. Fontosnak tartom egy kapcsolatban a lelkizést, a problémák tisztázását, és nagyon bújós vagyok, de aki annyira nincs magával kibékülve, az csak a párját is amortizálja ezzel, nem lehet rajta segíteni amíg el nem megy szakemberhez, de az a baj, hogy kevés ilyen ismeri be, hogy szüksége lenne rá. Tanúja voltam nem egy ilyen esetnek. Ööö, izé, akkor vissza az eredeti témához... A hasonló jövőképet és világnézetet is alapvető dolognak tartom, ezek nélkül lehetetlen egy kapcsolatot hosszú távon fenntartani. Közös hobbi is nagy előny, bár, azt később is lehet találni. :D Más amit kiemelnék nem igazán jut eszembe... Talán annyit hozzátennék, hogy utálom ha egy pasi bunkó, annyira kiábrándító... Ha én tudom kezelni a hangulatingadozásait, vigasztalni, stb, elvárom, hogy ezt viszonozza. Ne akkor vágjon a fejemhez valamit, amikor a legkevésbé hiányzik. :D Ja, meg ugye az udvariasság, az is fontos bizonyos eseteknél. De azért ha másfél órát készülünk utazni, és felszáll a buszra 1 megállót menni a legbunkóbb öregasszony és ráparancsol (a tipikus eset, amikor már csak azért se adja át a helyet az ember) ne pattanjon fel. xD

Remélem elég nem normális voltam. :D

17/L

2016. jún. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem besorolni magam sehova, meg igazából nem is nagyon tudnám. Szeretem a rockot, de nem vagyok rocker! Van összesen 3 bandás pólóm, szóval kb ennyi a hatalmas rockerség bennem, és nem vagyok az a nagyon lányos lány, öltözködésben sem. Szóval mindig azt veszem fel, ami nekem tetszik és ha az egy kétszer akkora fiú ing, mint amekkora én vagyok, akkor az lesz!! :'D

Meg emellett animés is vagyok. ^^

Szóval külsőre egy fiúnak először mindig a magasságát nézem, aztán pedig a haját és a szemeit, és persze, hogy hogy van felöltözve. (A deszkás stílus nagyon tud tetszeni ^^) Ja és nagyon tetszik az emo stílusú haj *.* De ilyen úgy sincs sehol, szóval megelégszem egy egyszerű, nem pávás, kicsit hosszabb hajjal is. De ezek csak olyan dolgok, amik nagyon tudnak tetszeni, ha nincs meg mind egy fiúban, az sem baj, mert nem minden a külső. ^^

Na és akkor nézzük a belsőt. Természetesen szeressen, legyen mindig őszinte velem, legyen hűséges. Nem hátrány ha szereti az animéket, mert akkor tudnánk együtt is nézni. :'D Szeressen velem lenni, és legyen is velem nagyon sokat. Ne legyen agresszív és rasszista!! És ha cigizik vagy nagyon ritkán iszik az nem zavar, de ha füvezik az már igen.

16l

2016. jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hát nekem nincs ideálom de azért megprobalom

Sötét haj, a szem mindegy, bár én nem külső alapján ítélem meg az embereket szóval ezek lényegtelen dolgok. Az fontos hogy ne legyen olyan pálcika mint én bár lehet hogy két ropi együtt jól mutatna:)

Legyen vicces de ha kell komoly. Szeressen filmeket nézni. Legjobb ha az animeket is szereti:3

Mivel én nagyon fura ruhákba szoktam járni elég feltűnő jelenség vagyok a sok adidas superstar cipőt viselő ribik közt, így plusz pont hogy ha ő is fura ruhákba jár és nem úgy öltözködik mint minden 2. páwagyerek.

Elég sok hulyesegem van és ezeket nyíltan el is mondom szóval hogy ha idétlen dolgokat mondok jó ha hozzá tud szólni es belemenni a hulyulesbe.Jah meg hogy szeressen rajzolni:3

Kb.ennyi, nincsenek nagy elvarasaim:D

15/l

2016. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a favágó stílusú Férfiak jonnek be ! :D imádom a zömök izmos pasikat szakállal, oldalt, hátul felnyírt, felül hosszú hajjal, kockásingben és farmerban :) 19/L
2016. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Magamat nehezen tudnám kategorizálni. Egyszerre vagyok rocker, művész, stréber, gyerekes, koravén, figyelmes, flegma, visszahúzódó és kalandvágyó, ugyanakkor egyik sem. Ha részletesebb jellemzésre vágysz, akkor nyugodtan írj rám, és megpróbálom kifejteni. :)

Számomra az ideális fiú nyitott minden téren, szeret új dolgokat kipróbálni. Van, hogy napokra, akár hetekre elzárkózom a külvilágtól, ilyenkor jó, ha ki tud rangatni a saját kis világomból. Szeresse az állatokat, főleg a kutyákat, mert két kutyám is van. Szeretem a művészeket, de nem azt a pózer fajtát, aki a matekfüzet hátuljába kapar egy épphogy rímelő, értelmetlen versnek gúnyolt valamit, és már rögtön el kell neki nézni mindent, mert ő "művész". Legyen közvetlen, de udvarias, ha kell. Tudjon órákig beszélni a semmiről, szívesen hallgatom, de cserébe ő is hallgasson meg. Szeresse az animációs filmeket (itt nem a Family Guyra és hasonlókra gondolok). És végül, de nem utolsó sorban, legyen humora. Ne csináljon viccet mindenből, de ne legyen sótlan sem. Lehetetlennek tűnt, de 18 év keresés után úgy tűnik végre megtaláltam. :) 18/l

2016. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, stílusilag nehezen tudom magam behatárolni, szeretem az aranyos, japános ruhákat, szeretem az animációs filmeket, érdekel a cosplay, habár még egy jelmezt sem készítettem, de rajta vagyok, nagyon szeretnék elkészíteni egy jelmezt.


Számomra az ideális fiú legyen kicsit izmos, kedves, lovagias, jóképű, szeresse a Disney meséket, vagy legalább ne tartson dedósnak ez miatt. Ha én cosplayezek majd, ő is öltözzön be velem. Szemszínre, hajszínre nincs konkrét ideálom, öltözködésre sem, viseljen akármit, csam könyörgöm páwa ne legyen. Csak azt szeretném, hogy értsen meg, szeressen, és fogadjon el olyannak, amilyen vagyok.

2016. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
* 17/L
2016. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utálom ezeket a kategorizálásokat..nem ettől lesz valaki különleges a franciakulcsot bele, azt .-. Ezért nincs is ideálom. Az embert nézem, nem típusokat. De ha valamit nagyon mondanom kéne, az ilyen klisés dolgokkal kell beérned: kedves, vicces, okos, nyugodt, türelmes, udvarias. Külsőre meg..ne legyen vékonyabb mint én, se túlsúlyos. :D Persze ez nem azt jelenti hogy mindenki bejön aki ezeknek megfelel, ezek csak ilyen alap dolgok. 16/L
2016. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is: ugy latom eleg sok valaszoloval azonos az izlesunk, nem akartok szervezni egy talalkozot? :D

Magamat szinten nehez lenne besorolni. Szeretem a rockot, de nem alkoholizalok. Altalaban animet nezek es erdekel is a japan kultura, de nem beszelek felig japanul es nem ebbol all az eletem :D Az egyeb dolgokra pedig nyitott vagyok, szeretem a goth, vagy loli dolgokat is, de barmit ami kulonleges vagy muveszi :D vagy lila^^

Nekem nem fontos hogy valaki szinten anime-fan legyen, de pl nem art ha neha hajlando velem megnezni egy-kettot vagy ha nem, legalabb meselhetek neki rola :D Ha valami jot vagy izgalmasat nezek, arrol jo beszelni.

Az viszont nagyon nem jon be ha disco zenet hallgat valaki, nekem illuziorombolo :D De ettol meg nem kell hard rockot, egy igenyesebb pop is teljesen rendben van izlesileg nekem.

Amugy nem nagyon erdekel hogy milyen a stilusa, amig van neki valamilyen es igenyes :D

Felolem aztan a star wars-os poloktol az ingekig barmit hordhat, csak ne swag meg yolo cuccokat, es legyen rendesen felhuzva a nadragja :D

Tehat ennyit a kulsosegekrol, egyebkent meg legyen egyedi es tisztesseges.

18l

2016. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!