Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Különleges stílussal rendelkez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges stílussal rendelkező lányok, nektek milyen az ideális fiú?

Figyelt kérdés
Gondolok itt rockerre, emokra, animéskre *.*, alternatívokra és a több és a többi.. Írd le, hogy szerinted hova tartozol és ha van olyan személy, aki bejön neked azt mond el :P.. NORMÁLISAK KÍMÉLJENEK XD. Kort írjatok :)

2016. jún. 20. 01:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Èn nagyon imádom a horror játékokat nem túl csajos a stílusom szeretek káromkodni ès imádom a fnaf ot + utálom a szoknyákat nem vagyok valami kedves mèly a hangom (az átlaghoz képest)
2016. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11: az ideális: ne legyen aranyos legyen vicces ne túl durva legyen gamer a külsô számít de annyira mègse nem kell h kigyúrt legyen de ne legyen duci
2016. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

Vicces, mert én sem igazán tudom, hová skatulyázhatnám magam.:D A zenei ízlésemről szólva rock-punk-metal műfajban utazom, ami az öltözködésemen csak annyiban mutatkozik meg, hogy imádok feketét és egyéb sötét színeket hordani. Az elegancia híve vagyok, szóval blézerben, szoknyában és magassarkúban látni a leggyakrabban. Szeretek animéket nézni és Ázsia kultúrája iránt sem vagyok közömbös, de egy vérbeli otaku messze nem olyan, mint én. Dohányzom, ha ez számít.

Fiúból az érzelmeset szeretem, azt, aki törődő, empatikus és valamilyen szinten fogékony a művészetre. Legyen meg a srácnak a maga értékrendje, illetve elképzelése arról, hogy mi a helyes, és igyekezzen is megfelelni a saját elveinek. Ne legyen befolyásolható, merjen szembeszállni azokkal, akik elnyomják vagy belé rúgnak. Fontos a tolerancia, azaz nem árt, ha tudja kezelni a baromságaimat, nem sértődik meg olyasmin, amit nem komolyan mondok, valamint ha nyitott a zenémre és az animéimre.:D Ha mindezek megvannak, gyakorlatilag lényegtelen, milyen a külseje, mert máris teljesen levett a lábamról.:D (Egyébként a zsánereim azok, akik stílusosak, karakteresek és erős kisugárzásúak, a testalkatuk nem szélsőségesen izmos, kövér vagy sovány, a hajuk kócos hatású, arcszőrzetük pedig egyáltalán nincs. Más kérdés, hogy ilyen téren sokkal elnézőbb vagyok, mintha személyiségről lenne szó.)

18/L

2016. júl. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!