Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval arról lenne szó, hogy augusztusban megyünk Horvátországba nyaralni. A két tesóm és a családjaik meg mi anyáékkal. Na az egyik tesóm barátjának a fia, 18éves és ugye ő külön autóval jön. A tesóm meg megkérdezte anyát, hogy nem-e mehetnék esetleg vele. Anya azt mondta, hogy nem.

Szerintetek, hogy vegyem rá anyát, hogy vele mehessek?

Megjegyzem, hogy nekem tetszik a fiú.

14L

Normális válaszokat légyszives!

Előre is köszönöm!!

Ui: A korom miatt ne oltsatok, hogy fiatal vagyok vagy akármi, mert tisztában vagyok vele, de az érzéseimnek nem tudok paracsolni!



2016. jún. 20. 02:11
 1/6 Lenrok79 válasza:
Ne erőltesd a dolgot. Úgyis együtt lesztek Horvátországban, majd ott lesz lehetőséged vele beszélgetni, ismerkedni. Igaza van anyukádnak, a fontos, hogy mindenki oda érjen épségben, Ne vond el a figyelmét a vezetéstől. Majd a tengerparton meg tudod tenni... ;D
2016. jún. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt csak annyi a gond, hogy egy 18 évesnek nincs elég vezetési tapasztalata.

Majd csókolózol vele Horvátországban.

2016. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd, ha odaértetek, akkor is ráér minden.. nem??
2016. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem lesz elég időtök együtt lenni.Ha pedig Ennyire tetszik neked,akkor próbálj felé közeledni,de csak finoman.Én nem itéllek el azért,mert tetszik neked egy nálad 4 évvel idősebb fiú.
2016. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2016. jún. 20. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak magamból tudok kiindulni, de biztos hogy kiröhögnék egy 14 éves kiscsajt, ha elém állna hogy mennyire nagyon nem tud az érzéseinek parancsolni. Tudom paraszt vagyok :D De mivel nem tudnék rá potenciális partnerként tekinteni, nem zavarna hogy furikázni kell. Viszont ha tetszene, nos az tényleg lehet zavaró tényező, szóval érd be azzal az idővel amit Horvátországban együtt tölthettek majd. Hidd el, lesz alkalmad "rámászni". 18/F
2016. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!