Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig megbánom hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megbánom hogy nem tettem meg szerintetek en vagyok a hibas?

Figyelt kérdés
Igazabol ritkan megyek ki a hazbol, nincsenek nagyon barataim, van egy par de leginkabb velem egykoru unokatesokkal jarkalok, (lany vagyok) lenyeg a lenyeg hogy minden evbe tortenik velem egy fura dolog aztan mindig tobb heten keresztul ezen agyalok es idegeskedek, minden evbe talalok valahol egy fiut akivel szemezunk, tavaly a buszon es o kezdte a szemkontaktust de mire mertem volna valamit tenni leszállt aztan soha tobbet nem lattam, (alapbol Nemetorszagba lakok, egy nagy varosba szvl valoszinu akiket latok tobbet nem fogom) a masodik Magyarorszagon volt azzal a fiuval is szemeztem de abbol se lett tobb bar oszinten szolva o nem is jott be annyira azt el engedtem, most meg szinten Nemetorszagba elmentem unokatesoimmal Westfieldbe ( olyasmi mint Magyarorszagon a westend csak sokkal nagyobb) es igazabol ideges voltam ez is fura hogy velem mindig akkor tortenik valami ilyesmi mikor idegeskedek epp. Idegeskedtem epp meseltem unokatesomnak hogy mennyire idegesito lanyok vannak az osztalyba, mire azt vettem eszre h egy pali visszafordult h ram nezzen es en is visszafordultam es rá neztem, aztan igazabol mi pont siettunk (mer apum is ott volt es o is sietett de vele veletlen talalkoztunk) es igazabol el jottunk es nem lett belole semmi, pedig ha akkor nincs ott apum akkor leulhettunk volna direkt arra vagy setalhattunk volna arrafele es ki tudja mi lehetett volna belole,es ez annyira boszanto, es idegesito hogy ha ki is megyek mindig tortenik velem valami ilyen de aztan szar a vege, olyan mintha mindig rosszkor lennek jo helyen, es igazabol ez az utolso srác akit most meseltem tokre az idealom volt lehet ezert is vagyok ennel a storynal idegesebb.
máj. 19. 11:18
 1/2 anonim válasza:
Hát nem tudom, nem hinném hogy ez olyan nagy dolog lenne. Mármint most az hogy valaki szemezik veled vagy egyszer utánad fordul, nem jelenti azt, hogy mindjárt lépned kell valamit. A férfiak/fiúk automatikusan megnéznek minden nőt/lányt, de attól még nem biztos hogy többet is akarnának, ha valaki meg igen, az lépjen maga, ne neked kelljen utána futnod
máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. koszonom a valaszod, es amugy szerintem teljesmertekbe igazad van
máj. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!