Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi és miért van? Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi és miért van? Most akkor ki is tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy nagy pofára esésem és még mindig hiányzik az a lány. Nem nézem a képeit, nem gondolok rá, de érzem, hogy hiányzik. Viszont van egy lány barátom, aki lehet, hogy bejön nekem. Nem tudom, mert várom, hogy beszéljünk és lehet, hogy belsőre az esetem, de külsőre nem. Viszont neki van egy osztálytársa, aki külsőre jön be, de még nem beszéltem vele.

2016. jún. 21. 11:56
 1/2 anonim válasza:

Azt csak te tudod eldönteni,hogy ki tetszik neked!

Szerintem próbálj meg beszélni a csajjal, ismerkedjetek meg, és szerintem akkor minden világos lesz a számodra is.!

Én több évig szerelmes voltam valakibe, és valamit még mindig érzek iránta, de nem vagyok belé szerelmes csak nagyon bejön!(hasonló a dolog mint a tiéd) és a tapasztalatom az az, hogy ezt szerintem ő is megérezte, mert amióta nem irogatok neki, sokkal jobb lett a viszonyunk egymás között.

2016. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ülj le. Gondolkozz ,hogy kit is szeretnél. :D
2016. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!