Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti nagyon furinak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nagyon furinak tartanátok egy srácot, ha odajönne hozzátok pl. egy szünetben és normálisan elkezdene beszélni veletek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy nagyon tetszik egy lány, és szeretnék vele megismerkedni, de valahogy nem tudom elhinni, hogy ennek az a normális módja, hogy spontán odamegyek hozzá, nagylevegöt veszek, és egyébként normális kommunikációt folytatok vele. Ti nagyon abnormálisnak tartanátok, ha egy fiú ezt tenné veletek? Mert szerintem manapság már senki nem csinálja ezt. Vagy de? Anyway, ha van jobb módszeretek a megismerkedésre, vagy esetleg a fönt említett tartjátok helyesnek, írjátok le pls. 15/F

2015. szept. 24. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se vagyok olyan hogy csak úgy oda megyek és rögtön "bizalmaskodok". Szerintem kérj kölcsön tőle valamit mondjuk egy számológépet vagy csak kérdezd meg hogy "nem tudod hol találom xy tanárnőt/tanárúrat" és amikor válaszol akkor bemutatkozol. /persze ha még nem ismeritek egymást :D /
2015. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális. Nem ám csak két fokozat van, hogy "titkolom, hogy mi van, meg trükközök", és a "dugok". Hanem lehet ám vele normálisan is beszélgetni. Sőt, az igazi, mély párkapcsolatok mindig hosszas beszélgetésekkel kezdődnek. :)
2015. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hozzám oda szokott jonni ey srac es csak ugy spontán feldob egy téma es nagyon jol elbeszélgetünk, a lenyeg hha az a téma amivel elkezdted a beszélgetést ugymond 'lezarul' akkor legyen tartalék témád amit ugyan igy fevethetsz
2015. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek mind jók, köszönöm, de úgy képzeljétek el a helyzetet, hogy még sohasem nem beszéltünk. Az se biztos, hogy tudja a nevem... :(
2015. szept. 24. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj csak oda hozzá! Nekem nagyon imponálna, ha egy fiú így elém merne állni ;)
2015. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Manapság valóban nemcsinálnak ilyet a fiúk, decsakmert nem elég tökösek hozzá. ^^ De amúgy meg nagyon örvendetes dolog egy ilyen.

Szerintem simán mehet. Mármint odamész hozzá és... és ja. Valahogy megpróbálsz beszélgetni vele. Azt nemtudom, hogy hogy s mitmondj, bocsi,de legalább bátorítást szeretnék adni.

Egészbiztosan örülne neki. (kivéve ha felszínes p.na, de azokat meg jobb elkerülni)

Persze mindenképp akkor közelítsd meg, mikor egyedül pátod, a barátnôi jelenlétében nemis reagálna normálisan a helyzetre.

Én, ha hozzám odajönne valami random srác nagyon megörülnék és kedvesnek tartanám és tuti nem viselkednéi vele elutasítóan vagy akármi. Csakhát mondom, legtöbben nemteszik ezt meg. Én azt mondom hajrá és bátorság! Semmit nem veszthetsz. ^^

2015. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!