Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miről beszélgessek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miről beszélgessek vele röviden amikor találkozunk? Nem sok a korkülönbség egyébként? 3 év és majdnem 2 hónap.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de utoljára ősszel láttam de nem sokat beszéltünk de kedves volt és én is tetszettem neki, nem mondta hanem láttam rajta meg hallottam másoktól. Most szeptembertől átmegyek abba az iskolába ahova ő jár, ő harmadikos lesz de öt évfolyamosra jár. Ha meglátom köszönjek neki vagy várjam meg amíg ő köszön? És ha találkozunk kérdezzek valamit tőle? De nem akarok sok mindent kérdezni és azt se tudom mit lehetne. Már valószínűleg nem tetszenék neki mert elég sokat híztam egy hülye gyógyszer miatt (nem fogamzásgátló mielőtt valaki megkérdezné). Nem ismerem jól, nagyon keveset beszéltünk. De egyébként azon vagyok, hogy leadjam amit felszedtem de eddig csak 2-4 kg-t fogytam. A lényeg: Mit beszéljek vele? Én következő hónap elején töltöm a 14 és felet, ő meg ősszel a 18-at.

2016. jún. 25. 20:13
 1/3 October15 ***** válasza:
Mi az a 14 és fél? Jó, hogy nem hónapokban számolod mint a csecsemőknél. A beszélgetéshez mi köze a súlyodnak és mi honnan tudjuk, hogy miről akarsz vele beszélgetni?
2016. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Lehet hogy ismerlek? Vivi vagy?
2016. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

# 1 A beszélgetésnek nincs köze a súlyomhoz csak gondolom így már nem tetszem neki. Én sem tudom, hogy miről beszélnék vele. A korkülönbség az egyébként nem sok?


# 2 Szia! Nem Vivi vagyok.

2016. jún. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!