Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tartsam a 18. Születésnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam a 18. Születésnapom? :/

Figyelt kérdés

Lassan 18 leszek de nem tudom,hogy tartsam meg,hogy ne legyen túl drága sem de azért jól érezzék magukat a meghívottjaim :/

Gondoltam,hogy vigyem őket strandolni, ám nem tudom,hogy elég lenne-e ha csak a belépőt fizetném,mert 13-15 személyt hívok meg,es a jegyára 1050-1400 forint fejenként...

E mellett még a családdal is kell egy ebédet szervezni ami megént egy jó 7000 ft....

Egy másik választás lehetne,ha csak simán beülnénk valahova...igaz,azzal olcsóbban kijönnék ki,de nem tudom,hogy biztosan jól éreznék magukat az emberkék....

Ti mit tennétek a helyemben?

Előre is köszönöm a tanácsokat :)


2016. jún. 26. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Bérelj kocsmát.
2016. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foglalj egy jobb kocsmaban asztalt. Sok helyen vissza is adjak a foglalas arat(vagy leihato),szoval kb ingyenesen megvan a dolog.
2016. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 david0919 válasza:
Ha van rá lehetőség akkor én a szabadstarndot ajálanám. Szinte csak a piát kell fizetned. Nekem nagyon bevált
2016. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!