Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik nekem egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nekem egy lány, de van egy párja és egy XY idő után szakítanak, mikor csapjak le rá?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
"mikor csapjak le rá" Nem érdemelsz te semmilyen lányt>.< csak r#bancot:P
2016. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyből.. DE előtte a megfelelő légycsapót válaszd ki a lgycsapó boltból :3
2016. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább lánycsapót :3
2016. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

háhá de nem vicces.

De most komolyan válaszoljatok a kérdésre.

2016. jún. 26. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor, ahogy érzed.
2016. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi ideig voltak együtt.Ha egy hónapig,pár nap múlva simán.Ha 4évig,hidd el,sok időbe telne a lánynak feldolgozni és maximum csak felejtőnek lennél jó.
2016. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha 2 évig
2016. jún. 28. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor még várj vele.Én együtt voltam egy fiúval egyszer akinek Előttem szintén két éves kapcsolata volt.Mi rá nagyjából egy évre jöttünk össze.Végül két hónap után azért dobott mert "még nem állt készen egy új kapcsolatra".Ha nem akarsz így járni,akkor várj vele.Ezt időbe telik elfelejteni.Lehet hogy egy darabig nem akar majd semmit senkitől,esetleg kiéli magát és tényleg csak felejtőnek leszel jó.Ne várj tőle sok mindent.Bár igazából attól is függ a dolog hogy mi történt,miért ért véget a kapcsolatuk.Ne egyből támadd le.Hidd el,nincs annál idegesítőbb mint amikor egy kapcsolat vége után pár nappal már mondják a Fiúk 'hallom újra szingli vagy'
2016. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!