Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztünk és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összevesztünk és nem tudom mi van vele mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőmmel összevesztünk és mondtam neki hogy legyen egy kis szünet pár napig (2 vagy 3 napra gondoltam) és én elköszöntem tőle úgy hajnal 3 körül facebookon. Láttam, hogy 5ig volt fent és kitörölt mindent mindenhonnan, azt hogy együtt vagyunk, képeket. Nagyon furcsa mostanában és mindig mintha a szakítást akarná de ez csak facebookon van és élőbe nem. Élőbe teljesen más és normális. Már egyszer elmondta hogy probléma neki az meg rossz neki hogy az ex barátnőmmel jóba vagyok és más lányokkal beszélek de ő is beszél más fiúkkal és az exével is. Nem tudom elérni azt sem tudom mi van vele. Mit tegyek?
2016. jún. 27. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el hozzá és beszéljétek meg.

Ha nem áll veled szóba vagy nagyon megbántottad,vagy bepalizott.

2016. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2016. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adelll ***** válasza:
Beszeljetek meg. De ha nekem azt mondtak volna h szunet par napra attol en is bepanikoltam volna. Na de beszeljetek.
2016. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!