Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon féltékeny a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny a férjem. Tegnap eléggé összevesztünk, lejjebb leírom, miért, kíváncsi lennék a véleményetekre. Szerinte ugyanis én hülyének nézem őt és ocsmány dolog amit művelek. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

A helyzet: edző vagyok, de évek óta nem dolgozom a szakmámban, mert itthon vagyok immáron a harmadik babánkkal gyeden. Itt a gyk-n szoktam kérdésekre válszolni, így találtak meg néhányan - köztük egy srác is, megjegyzem, nős, családos ember - és írt nekem privátban, hogy szívesen venne mentorának időnként, mert abból, amit a válaszaimból lát, úgy érzi, szakmailag abszolút kompetens vagyok. Megadtam a fészbuk-elérhetőségemet és időnként chaten beszélünk, kizárólag szakmáról, illetve a föltett képeink alapján már megdicsérte a gyerekeimet és én is az övéit. Szó volt arról, hogy a nyáron esetleg lejön hozzánk edzőtáborba, ha úgy alakul és szervezünk (a tesómmal dolgozom együtt így a gyerekek mellett időnként). Aztán átküldött néhány fotót néhány lóról (lovasedző vagyok) hogy véleményezzem, mert vásárolni szeretne saját részre. Én mindig kielemeztem fotó alapján a lovat, elmondtam a véleményemet. Tegnap megkérdezte, ha kifizeti az útiköltségemet és természetesen az óradíjamat, elmennék-e egy helyre, megnézni egy pacit mert megbízik a véleményemben. Mondtam a férjemnek, hogy lenne egy ló amit megnéznék valakinek, mit szólna, ha jövő hét végén eljönne velem, megpróbálom a gyerekeket anyukámra bízni, kicsit messze van a hely ahová menni kellene, de legalább kettesben autózunk és beszélgetünk egy jót közben. Azt is mondtam, hogy nem tudom, milyen a srác, akinek a lovat néznénk, hiszen csak abból a néhány beszélgetésből tudok ítélni, amit a chaten lótémában folytattunk, de ha szimpi lenne neki is, tök jó lenne, esetleg megismerhetnénk a csaláját, nagyjából egyidős gyerekeink vannak, ahogy elnézem, hasonló értékrend alapján élnek mint mi, akár még baráti család is lehetne belőlük. Ez azért érdekes, mert nagyon szeretnék olyan családokkal ismerkedni, ahol a férjem is megtalálja a hangot velük, a már meglévő barátnőim férjeit ugyanis nem csípi, így a barátkozás eléggé nehéz. Erre iszonyatosan kiakadt, hogy mit képzelek, csak a hülye nem látja, hogy rá vagyok izgulva a pasira (akit még soha nem is láttam) és vajon mit szólnék én, ha ő is chaten ismerkedne és azt akarná beadni nekem, hogy azért találkozik egy nővel, mert mondjuk befektetési tanácsokat ad neki.

Soha életemben nem csaltam meg a férjemet, föl sem merült bennem, minden barátságot leépítettem, ami más srácokhoz kötött (régi zenésztársak, lovastársak stb.) mert mindig féltékeny volt és én nem akartam a feszkót. Most azért örültem ennek a srácnak, mert kicsit hiányzik a munkám néha (nem akarok visszamenni egyelőre dolgozni, nevelni akarom a gyerekeimet, de olykor jólesik kicsit szakmázni). De tök mindegy, hogy most ő véletlenül pasi, egy nőnek pont ugyanennyire örülnék, tényleg csakis a szakmai munka az, amit picit hiányolok az életemből és ezzel valamelyest megkapnám. Ennyi a részemről. Tényleg olyan elvetemült dolog, hogy elmentem volna a férjemmel együtt egy másik férfival találkozni úgy egy fél óra lónézés erejéig, nem is a férfi lakóhelyére, hanem egy másik városba, ő is odajött volna arra a címre, ahol a megnézendő ló van, megnéztük volna, elmondom a véleményem és ennyi? Csak én vagyok naiv liba, hogy nem látom, hogy ez gáz, vagy a férjem lát valamit rosszul? Köszi az őszinte válaszokat!



2014. jan. 12. 07:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem hagytál ki semmit a történetböl, akkor a helyedben már régen - még mielött három gyereket szülök - kiléptem volna ebböl a kapcsolatból, mégpedig abban a pillantaban, ahogy felmerül ilyen: "minden barátságot leépítettem, ami más srácokhoz kötött (régi zenésztársak, lovastársak stb.) mert mindig féltékeny volt "


Aki annyira féltékeny, hogy a régi ismerösöket sem tudja elviselni, azzal nincs értelme tartós kapcsolatban gondolkodni.


A férjed betegesen féltékeny, és ha nem kezelteti magát, akkor nem sok jót látok a jövötökben.

2014. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
1-es válaszolóval értek egyet. Én is voltam ilyen kapcsolatban, senkivel nem beszélhettem, mert tuti szexelni akarok velük, én kiléptem ebből a kapcsolatból pár év után, mert nem bírtam. 3 gyerek mellett persze ez most már nem könnyű, de lehet még akkor is elgondolkodnék. Természetesen semmi rossz nincs abban amit csináltál, és amit szeretnél. Más lenne ha egyedül akartál volna menni, akkor megérteném, hogy elgondolkozik, de mivel Őt is elhívtad, nem is értem hogy képzelhet be ilyet. Ill de értem. Ez a beteges féltékenység... jó lenne ha kezeltetné magát, mert ez se neki nem élet, se neked...
2014. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
54%

én se élnék együtt ilyennel, de ha már te őt választottad, talán nem kéne adnod alá a lovat...


Én is segítek neten, de ehhez az illetőnek miért is kéne a fotóimat nézegetni?

2014. jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%

A ferjed szo a gond! Ilyen betegesen feltekeny emberhez nem szabad hozza menni! :/

De mar nincs mit tenni...


Eroszakold ki azt, hogy veled menjen es hatha megis belatja hogy tulreagalta az egeszet!

2014. jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Szeretem a férjemet és minden más tekintetben nagyon szépen élünk. Nem hagytam ki semmit a sztoriból, ennyi a történet, kizárólag szakmai érdeklődés van bennem. Azt is mondtam a férjemnek, hogy ismerhetne már, bennem végképp nincs semmi egyéni érdeklődés a srác iránt, ha pedig őbenne lenne netán, akkor rövid úton elhajtanám a francba, de még csak célzást se tett ilyesmire soha. Csak lovat szeretne venni és azt nem két napra veszi az ember, hát segítséget kért egy szakmabelitől.

A férjem szerint ne magyarázzam már be, hogy nem talál közelebb edzőt (vagy kétszáz kilométerre laknak tőlünk amúgy) és nehogy azt képzeljem, hogy majd egy pasi ekkora távolságról a szakmaiságomért választ engem.

Amiért próbálom megérteni a férjemet, az, hogy az ő anyja is félrelépett és szétverte ezzel a családot. Próbálom szem előtt tartani, hogy gyerekkorából hozott dolog ez, próbálom megérteni, bár az igazság az, hogy kicsit elegem van abból, hogy más bűne miatt szívok. :-(

Amiért feltettem a kérdést, pont az, hogy szerinte nincs épelméjű férfi a galaxisban, aki bevenné a hülye mesémet és nem találná gyanúsnak, hogy miért szedek én fel pasikat a chaten. Tényleg nem szedek föl senkit. Itt a gyk-n, ahol ugye fogalmam sem lehet, ki a másik, kezdtünk szakmai kérdésben privát beszélgetni (egy kérdésnél adott válaszomból kifolyólag) és azért váltottunk a facebook-ra, mert az egyszerűbb. Véletlenül pont férfi. Erről azért nem tehetek. Ráadásul családos férfi, és ő is tudja, hogy én családos nő vagyok három pici gyerekkel. Ha kalandot keres, nem kétszáz kilométerről tenné, szerintem, de ráadásul én tényleg őszintén hívtam a férjemet, hogy tartson velem és menjünk együtt. Szerintem ezzel sem azt mutatom, hogy hűdenagyon érdeklődnék a másik pasi iránt.... :-(

2014. jan. 12. 08:31
 6/44 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: lófotókat küldött át, hogy véleményezzem őket! A facebook-on pedig azért látta a fotóimat később (megjegyzem, 99 százalékban a gyerekeim meg a lovaim szerepelnek rajtuk, néhányon a férjem és én is) mert a chat miatt ismerősnek jelöltük egymást. Így nyilván látja, ha feljön, hogy épp feltöltöttem fotót teszem azt arról, hogy a gyerekem lovagol. Én is ugyanígy láttam az ő családjáról néhány fotót. Ennyi.
2014. jan. 12. 08:35
 7/44 anonim ***** válasza:
95%

"Amiért próbálom megérteni a férjemet, az, hogy az ő anyja is félrelépett és szétverte ezzel a családot. Próbálom szem előtt tartani, hogy gyerekkorából hozott dolog ez, próbálom megérteni, bár az igazság az, hogy kicsit elegem van abból, hogy más bűne miatt szívok."


Ez megmagyarázhatja azt, hogy MiÉRT ilyen, de nek INDOK arra, hoyg veled így viselkedjen. HA az anyja miatt van problémája, akkor menjen pszichológushoz és kezeltesse magát!!!!!

Az meg, hogy "egyébként" rendes, meg minden szép és jó - ilyen ffokú beteges féltékenységnél csak idö kérdése, mire sokkal rosszabb lesz és az utcára sem mehetsz ki anélkül, hogy veszekedne vagy megverne.


Követeld töle, hogy forduljon szakemberhez, már csak a gyerekek érdekében is, mert ha állandóan ezt látják, tönkremennek ök is.

2014. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
9%

ismeretlen nem ismerős...

Ne haragudj, én alapvetően bizalmatlan vagyok a netes ismerősökkel, te meg még sosem találkoztál vele, de már a családjaitokat akarod összehozni.

2014. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
34%
A férjed egy kicsit túlzásokba esik, de van valami abban, amit mond. Nekem is furcsa lenne, ha a párom közölné velem ezt a sztorit fordítva. Nem hiszem, hogy közelebb nem talált olyan embert, aki értene a lovakhoz, pláne úgy, hogy mivel nem ismer, nem tudhatja, milyen szakember vagy. Az meg nem jelent semmit, hogy Neked 3 picí gyereked van, neki meg családja, de ezt szerintem Te is pontosan tudod. Én nő vagyok, de megértem a férjed reakcióját ebben az ügyben. Abban nem, hogy megszüntettél minden kapcsolatot az ismerős férfiakkal. Ő is megszüntette a nőismerőseivel? Gondolom nem.
2014. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
7%
Csak én vagyok naiv liba, hogy nem látom, hogy ez gáz, vagy a férjem lát valamit rosszul? --Te vagy a .... egy értelműen az én meglátásom szerint. Én elengednélek egyedül is ha menni akarnál , csak vissza nem. Örök téma férfi női csak barátság???-- Hüjeség , ez csak önámitás. Ha a családod a lényeg akkor töröld a cimet a gépedről, és főképp a gondolatodból is.
2014. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!