Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este és ma reggel is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este és ma reggel is, nagyon csúnyán összevesztünk a barátnőmmel. Hívjam fel, vagy menjek elé munkába, vagy inkább várjam meg amíg hazaér?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon összevesztünk lefekvés elött,nem tudom mi lenne most jó ötlet.Felhívni még munkába,vagy menjek elé?Vagy az csak olaj a tűzre és inkább itthon beszéljük meg?

Reggel is is alíg szólt hozzám,puszit sem adott,mindig amikor elindulonk reggel,mindig adunk puszit egymásnak.Nagyon kiakadt rám.Mit tegyek?Várjam meg amíg hazajön vagy menjek kocsival elé munkába vagy hívjam fel most legalább?


25/F


2015. jan. 13. 15:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nagyon kiakadt rám,azt mondta most 1 hétig tuti nem fog hozzám szólni.Ilyen még soha nem volt,nagyon összevesztünk.Most mivel tennék jót?
2015. jan. 13. 15:36
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem munka közben ne hívd fel, úgysem tud rendesen rád figyelni, akkor megint csak összevesztek.

Menj elé a munkahelyre, menjetek el hazafelé kajálni valahova és közben meg tudjátok beszélni a gondot.

2015. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem munka közben ne zavard - hisz ha a megbeszélés esetlegesen hevesebbre sikerül, az nem túl hasznos a munkaidejében. Én a helyedben írnék neki egy sms-t, hogy ne haragudjon a veszekedés miatt, nagyon reméled, hogy este meg tudjátok majd beszélni. És amikor hazaér, kényelmesen megérkezik a munkából, akkor beszéljétek meg. Ne támadd le!
2015. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg otthon, nyugodt körülmények közt beszéljétek meg. Senkinek nem jó az, ha az utcán, vagy kajáldában szólalkoztok össze, és bizonyos dolgokat nem is lehet ott felhozni. A legjobb otthon.
2015. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

munka közben hagyd békén.

szerintem várd meg otthon, neki is van ideje addig kiszellőztetni a fejét stb.

2015. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Jó rendben nem hívom fel.Akkor elé se menjek szerintetek?Az sem jó ötlet?
2015. jan. 13. 15:42
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

figyelj te ismered

nekem egy vita után idő kell és falnak mennék ha ott várnál. de ez én vagyok

2015. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom most lehet arra vágyna,hogy egy kicsit teperjek utána.Szóval azért gondoltam hogy elé megyek inkább,hogy lássa.Mert amúgy a városba ahol lakunk,céges busszal jár,40 perc busszal,gondoltam kocsival jó ötlet lett volna elé menni.
2015. jan. 13. 15:49
 9/24 anonim ***** válasza:
Én pedig örülnék a barátnőd helyében ,ha ott várnál rám :-) ! Jólesne ! Szerintem menj csak elé !
2015. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Már lehet nem érek oda.:( 35 perc az út,szerintem pont elkerülnénk egymást.
2015. jan. 13. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!