Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell barátnőt szerezni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell barátnőt szerezni? Hol kezdjek el ismerkedni? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt senkim, mert nem igen volt időm senkire. Ez kicsit önzőn hangzik, de sajnos igaz :/, mostanában úgy érzem, hogy ha lenne mellettem valaki, akkor sokkal, de sokkal jobb lenne nekem és az életben az akadályokat is könnyebben venném :), nem kényszeres dolog, de 1 hónapja kezdődött és már inkább a magányos szó illik rám :/, merthogy annak érzem magam.

17F


Vagy fiatal volnék még ehhez? Vagy már lekéstem mindenről?



2016. jún. 28. 19:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
csak te tudhatod, hogy készen-e állsz erre.
2016. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszi Yoda :D Valahogy én is erre jutottam magamban, de a tanácsaiddal most biztosan állíthatom, hogy szerintem készen állok rá :D Mit kell tennem?
2016. jún. 28. 19:50
 3/32 anonim ***** válasza:
Menj el csajoozniii basszus :)))) Mit kéne keres egy cuki csaj mint én aki olyan szerény mint én :))) ismerd meg, hívd el valahova , vagy csak egyszerűen smárold le. :D egyébként ha van olyan aki tetszik kezdj el vele beszélni , ha mázlid van a szimpátia közös stb. utána jön magától.
2016. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ahh csak pár betűt hagytam ki :))) jó vagyok :)) lényeg remélem megvan :D
2016. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
A lényeg megvan.. Nem tudok csókolni, mert még nem csináltam, mivel minden ilyenből kimaradtam, mert mint mondtam 0 időm volt :D.. Lefoglalt a tanulás a sport és a hobbi, de most pld, ha lenne valaki, akinek ugyanaz a hobbija az tök jó lenne :D
2016. jún. 28. 20:03
 6/32 anonim ***** válasza:
Hát az hobbitól is függ öcsém :)) De nem nehéz csókolni, egyszerűen próbáld ki utána jön magától :)) de azért olyanon próbáld ki akit kedvelsz :))
2016. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
A háziállataimmal nem szeretnék fajtalankodni, szóval ismerkednem kell majd :D.. Nos igen azt nem mondtam, hogy én eddig teljesen egyedül voltam, semmi társaság, úgy a suliban mindenkivel jóban vagyok, de senki se a barátom és nem megyek el velük, mert élem az életem.. "éltem", csak a magány átvette auz uralmat :D.. De nem vagyok életképtelen, keresek valami jó közösséget és odaverődök majd :D
2016. jún. 28. 20:13
 8/32 anonim ***** válasza:
Na látod ügyes vagy te ,kell az optimizmus :)) Azért jól dönts barátok terén :))) sok sikert :D
2016. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Leszel a brétom?? Nah jó te nem kellesz :D.. csak 84%-os vagy :P.. Öhm nem a suliból fogok választani, mert ott mindenki nagyon gáz :D.. Ilyen klikkekben vannak a szerencsétlenjeim :D.. Inkább megpróbálom a magamhoz hasonlókat kiszúrni :D A vándorokat :D.. Akik nyomot nem hagynak csak megjelennek és egy ideig ott tartózkodnak :D
2016. jún. 28. 20:18
 10/32 anonim ***** válasza:
1. vagyok: csak segíteni akartam, amúgy 25/L
2016. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!