Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol próbáljak ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol próbáljak ismerkedni, barátnőt szerezni ha már nem járok suliba? (többi lent) 19/f

Figyelt kérdés

Gimibe jártam, elballagtam, s leérettségiztem, de sajnos nem vettek fel egyetemre. Most OKJ-s képzésre járok, de egyedül és vagyok 19 éves, mindenki 30 fölött van. A legtöbb haveromnak már van barátnője, nekem nincs, így egyedül maradtam, nem tudok senkivel sem beszélgetni, csak ritkán, vagy bármit csinálni.

Igazából mindig is kicsit visszahúzódó voltam, nehezen ismerkedtem, főleg lányokkal, ha meg egy lánnyal jóban voltam, egyszerűen nem tudtam 1-ről a 2-re lépni. Internetes társkeresőkre is beregisztráltam, de ha írtam valakinek az válaszra se méltatott, képet is mindig küldtem (nem vagyok csúnya), nem nyomulós szöveget írtam, csak annyit, hogy nincs e kedve ismerkedni velem.

Soha nem volt barátnőm, nem voltam még szerelmes se, és ez már nagy zavar, rosszul esik, hogy szinte mindig egyedül vagyok.

A kérdésem az, hol próbáljak ismerkedni korombeli

lányokkal. Bulizni egyedül nem járok, internet sem hozott változást, így kifogytam az ötletekből.



2016. márc. 8. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi kérdésekre csak azt tudom válaszolni, amit már többször leírtam:


Aki tud ismerkedni, az bárhol tud csajt szerezni. Nekem az egyik haverom például az uszodában ismerte meg az egyik barátnőjét, nekem pedig volt, amikor egy szórakoztató központban adta meg egy csaj a telefonszámát.


Tehát ha neked nem megy az ismerkedés akkor önfejlesztő irodalom + belevetni magad a csajokkal való ismerkedésbe, tehát gyakorlás. Előbb-utóbb meglesz a siker, ha hiszel benne.

2016. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 22 évesen voltam előszőr szerelmes, bár előtte volt már egy barátnőm aztán tavaly is egy másik.

Gimiben semmi csajozós élményem nem volt, életem legrosszabb évei voltak, próbálj meg a való életben, járj el valahova, és itt nem a bulizást értem.

Én szoktam neten is ráírni valakire ha szimpatikus és könnyedén megy a beszélgetés személyes találkozót kérek. Buliban is ismerkedtem már, de ritkán járok nem az én világom, szoktam az utcán, buszon is ismerkedni, ha valaki úgy tényleg megtetszik.

Netes társkeresőn senkinek sem írnak vissza ;)

Tudom nehéz ez sokszor depressziós is voltam emiatt, a suli után jobb lesz szerintem neked is, ha te is késő érő típus vagy mint én.

2016. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehol
2016. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A régi gimidben. Én amikor oda jártam, akkor egyetlen lánnyal sem dugtam onnan.


Miután elballagtam, 19 és 21 éves korom között 4 lányt is lefektettem, akik még odajártak :)


Ez hogy nem jutott eszedbe? Biztos van ott mondjuk 2-3-4 neked kedves tanár, akikhez alibiből visszajárhatsz. Én alibi nélkül is visszajártam pl az irodalomtanárnőmhöz, az osztályfőnökömhöz és egy töritanáromhoz, mert kedveltem őket.


Velük próbálsz beszélgetni, közben pedig szünetben csajozol az ottani lányoknál.


Velem olyan is volt, hogy egy gimis kiscsaj meglátott a szünetben, gondolta hogy régen oda jártam, kikeresett a tablóképen és bejelölt facebookon. 2 héttel később megdugtam.

Ma már csajozni annyira nem járok oda, mert ritkán vagyok otthon és túl idős is vagyok egy kicsit a 14-16 évesekhez, de a te korodban simán.


24/F

2016. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!