Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnőt, vagy legalább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt, vagy legalább valami legjobb lánybarátot szeretnék, De nem merek ismerkedni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ahol lakok nincs tul sok lány ,fiatalok meg idősebbek vannak.

Viszont a kollègiumba van egy csomó,csak nem merek odamennk hozzájuk,sőt mèg ráìrni se merek egyikre se :(. Ha rá is irok egyre másnap már azt beszèlik hogy rányomultam arra a csajra ,kèrlek segìtsetek



2016. máj. 17. 04:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd mèg a barátaid h mutassanak be valakinek
2016. máj. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Barátnőt vagy lány jóbarátot szeretnél?

A kettőnek semmi köze egymáshoz.


Hidd el, bár szerintem te is érted, itt nincs olyan, hogy "legalább".


A nagyon jó lánybarátoddal nem fogsz szexelni. A barátságból nem lesz párkapcsolat. Ha megpróbálsz idővel nyomulni, a barátságot is tönkre fogja tenni, a lány nagyot fog csalódni benned.


Barátra pedig nem férfiként fog nézni mint ahogy egy fiú sem néz egy lánybarátra nőként. Még akkor is ha amúgy férfias, nőies.



Tisztázd le, hogy mit akarsz illetve kitől mit akarsz.

Akivel párkapcsolatot, azt ne közelítsd meg barátkozási szándékkal!

Senkinek nem lesz jó.


Persze nyugodtan legyenek lány barátaid is. Abban nincs semmi rossz.

2016. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lehet a baj?? Beszari vagy,..o_o"
2016. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ferfi-No baratsag marpedig nincs.

Es mi van akkor ha nyomulsz? Jo hogy nyomulsz, kulonben sosem lenne csajod. Ez termeszetes. Nyomulni kell.

2016. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

# 2/4 Időpont 05-17 12:46 választ író vagyok. Férfi.


Igen, nyomulni kell, ez a természetes, de nem barátra. Azért írtam, hogy döntse el, hogy mit akar.


Ha nyomulni akar ne közelítse meg barátkozási szándékkal. És fordítva is igaz.

2016. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!