Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom féltékenynek lenni a barátom lány barátaira?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hónapja vagyunk együtt. Mindig is társaságkedvelő típus volt, aki folyton eljàr otthonról. Velem is rengeteget találkozik, van, hogy hetente 5ször is. Nemrég megtudtam, hogy van 2 lány barátja, mivel mesélt róluk. Az egyikkel 10 éve barátok, hetente összefutnak, a másikat egy éve ismerte meg egy tàborban, vele csak ritkán találkozik. Mindkét lánynak van kapcsolata, engem ez valamiért mégis zavar. Mindkét lányt ismerem, egy suliba járnak velünk. A baràtom azt mondta, egyik lány se tetszik neki, és nem is érzi olyan jól magàt velük, sokszor érzi tehernek a talikat. Neki nem mondtam el, hogy zavar, mert eleinte még nem így volt, de most màr ott tartok hogy egyszerűen fel se tudom fogni, miert akar valaki kapcsolat mellett fenn tartani több lány barátságot. Magamból kiindulva, ha egy fiú nem tetszik nem beszèlgetek, talizok vele mert szinte biztos, hogy többet akar majd, ès amúgy sem igénylem más fiú társaságát a barátomon kívül. Nem hiszem hogy megcsalna, nagyon szeretjük egymást, szimplán csak zavar hogy más lányokkal találkozgat. Szerintetek túlreagálom?

2016. jún. 29. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Neki nem mondtam el, hogy zavar..."

Pedig pont ezt kéne tenned.

Ha már barátai sem lehetnek, azaz korlátoznád az gáz.

Elmondta, hogy nem csal meg. Ezt vagy elhiszed vagy nem.

2016. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem létezik ,akkor fiú lány barátság? Ezt szűrtem le. Szerintem NE legyél féltékeny és NE is szólj ez ügyben. Mióta is vagytok együtt? Mióta ismeri azokat a lánybarátokat? Ha akarna tőlük valamit nem veled járna. Röviden ennyi.
2016. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!