Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme féltékenynek lennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme féltékenynek lennem?

Figyelt kérdés

A barátnőm el szokott járni beszélgetni/sétálni egy nagyon jó fiú barátjával. Ha jól sejtem, a volt pasija az, akivel egy évig együtt volt. Elvileg már nem szereti... -.-"


Hagyjam a francba ezt a csajt?

Elég nagy hülye lennék, ha ezt elviselném, nem?



2016. máj. 14. 12:29
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha féltékenykedem, akkor azt mondja, hogy nyugodjak meg, csak egy nagyon jó barát...


18/F

2016. máj. 14. 12:31
 2/7 A kérdező kommentje:
Ui: a barátjával csak azért nincs együtt, mert az anyja nem akarja, hogy együtt legyenek. Szóval ez az egyetlen ok.
2016. máj. 14. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani,de szerintem van okod. Most komolyan,én sem járnék az exemmel sétálgatni,még akkor sem ha jóba vagyunk. Na meg 1 év az 1 év...
2016. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írjátok le mit gondoltok, nem kell tartani attól, hogy majd bánkódni fogok.
2016. máj. 14. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Én előbb megpróbálnám tisztázni vele a dolgokat, hogy ne járjon vele stb. Aztán ha nem akkor ennyi volt...
2016. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát, ha biztos forrásból tudod, h csak azért nem járnak mert nem engedik nekik, és ezért is mentek szét akk igen, van okod. ha nem vagy 100%-ig biztos ebben akk nem. pl én is srác vagyok, a legjobb barátom egy csaj :D aztán bárhova megyünk együtt mindig megkérdezi legalább 1 ember h járunk-e :) aztán nincs semmi, csak a látszat.
2016. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem elobb megoldast kell keresni, nem pedig eldobni azt amivel baj van.


Beszeld meg vele hogy nem baj, ha talalkozik vele, de mivel nem irtad le mennyit talalkoznak, ezert konkret valaszt nem tudok adni. Szerintem havonta 1-2x meg ok, de tobbszor ne.


Illetve mondanam neki, hogy nekem ez nem esik jol, es hogy nem nem bizom benne, csak nem hiszem hogy erre (találkozasok) mindenkep szukseg van.


Te pedig ne vadold meg amig nem tudsz biztosat, sem most sem pedig kesobb. Es a problemaid se tamado, szamonkero stilusban mondd neki, mert pl az en szememben nevetseges kennel, es kiabranditanal higy ugy beszelsz, mintha nem tudom milyen kutya lennek.


Ha pedig menni akar, akkor menjen. Normalis hangnemben mondd meg neki, hogy te megerted ha ot szereti, megerted ha vele akar lenni, viszont nem viseled el a hazugsagot. Mondd neki hogy amennyiben korrektul megbeszeli veled ezeket a dolgokat, esetleg a szakitast, akkor felfogod, es elfogadod.

Amennyiben megcsal, felejtsen el, es szevasz.


16\L


U.i: ez az en velemenyem, remelem rendbejottok.

2016. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!