Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem enged...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem enged sehova? (Még ha lenne egy srác, aki komolyabbat is akarna biztos nem engedne. )

Figyelt kérdés

A nagymamámmal élek ha ez számít.

Múlt héten egy fiú a volt osztálytársam át hívott filmet nézni (tudom hogy biztos lett volna valami ha sex nem is), de mikor megkérdeztem ő közölte hogy nem, mert filmet nézni itthon is tudok meg inkább menjek barátnőmhöz (aki az ellenkező irányba lakik) és hogy biztos meg fog dugni vagy megerőszakol meg hogy majd az egész városka rólam beszél ja és azt is mondta hogy ő már elképzelte milyen pasi illik hozzám.

(Szűz vagyok és megértem hogy ha félt, de nekem ez már sok, a sráccal hetedikben nyolcadikban nagyon jóba voltunk most 12.be megyek, a mamámat is nagyon szeretem, mert mindent meg add nekem és az öcsémnek erején felül is, de ez elég gáz...)



2016. jún. 30. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet érteni hogy aggódik érted hisz annyi rossz dolog történik nap mint nap a világban. Viszont ha elmúltál 18 éves akkor nincs bele szólása mert már nagykorú vagy. De amig nem töltöd be a 18-at addig Ő felel érted. Bármi történik veled Őt veszik elő. 22 N
2016. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de azt mondta hogy attól hogy betöltöm a 18-at még ő fog eltartani és itt fogok lakni úgyhogy köteles vagyok szót fogadni neki.
2016. jún. 30. 08:27
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem csak régiesen gondolkodik, hívd át te a fiút és akkor meglátja hogy nem olyan fajta aki megerőszakol meg hasonlók, aztán máskor hátha szívesebben elenged :)
2016. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle: Mi van ,ha itt filmezünk?
2016. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ide majd csak a férjem teheti be a lábát.
2016. jún. 30. 08:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Oké hogy a férjed teheti be a lábát. De így hogy legyen párod ha nem enged el sehova... ? Érettségi után ha nem mész Főiskolára vagy Egyetemre. Akkor keress munkát és költözz el tartsd el magad és élj felnőtt nagykorú önálló nőként... ;)
2016. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mondom én hogy elmaradott


mondd neki hogy "akkor ő lesz a férjem" :D


de most tényleg, sajnálom hogy ilyen a nagymamád, nem egy cseléd vagy háziállat vagy hogy folyton az légyen amit mond, önálló ember vagy, biztos van valami megoldás :)

2016. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
* legyen
2016. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem akarom a hangulatod rontani ,de ne haragudjál rá. Neked legalább él a nagyid..
2016. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem haragszok rá meg nagyon szeretem, de azért ne ő akarjon nekem pasit választani meg minél jobban tiltsa annál jobban akarom. Már gondoltam arra is hogy nyaraláson valami helyes fiúval, de legjobban olyannal szeretném akivel komoly viszont nem akarok 30 éves koromig szűz maradni.
2016. jún. 30. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!