Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzek rá? 18/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá? 18/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit neten ismertem meg, majdnem már egy éve. Nagyon jól kijövünk egymással, sosem gondoltam volna, hogy lesz olyan lány, akivel ennyit beszélgetek. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy hogyan tekint rám... Régebben már letettemn róla a távolság miatt(200km), de megint kezdek érezni valamit, annak ellenére, hogy még csak képeken láttam. Hogyan kérdezzek rá, hogy mit érez, anélkül, hogy az kihatással legyen a jelenlegi kapcsolatra?

Kérlek, csak értelmes válaszokat!


17/L, 18/F



2016. júl. 2. 09:33
 1/2 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
szervezz vele talalkozot :/ ha kell menj te kozelebb..
2016. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem a távkapcsolatoknak nem sok értelme van. Nem lehet igazi kapcsolatot kialakítani irkálással. Teljesen más arcát mutatja az ember élőben és a neten. Nekem volt régebben netes kapcsolatom, és mikor élőben találkoztunk, hát inkább nem kértünk egymásból. Ha ismerkedni akarsz inkább válaszd a valós világot. Találkozásokkal tudod legjobban megismerni a másikat. Nem hiszem, hogy sokat segítettem de ez jutott eszembe mikor megláttam a kérdésed :)
2016. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!