Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg dolog?

Figyelt kérdés

Egy 15eves lany vagyok es teljesen belehabarodtam egy idosebb fiuba(20-25)Nagyon sokszor latom a kozeli boltban dolgozik.Tesom teli magyarazta a fejem hogyha meglat nez,mosolyog stb..En is elkezdtem ot nezni..de 1hete mar nemtudom kiverni a fejembol,vele is almodok es tegnap 30m-rol kiszurtam..

Tudom ez beteg dolog,de normalis valaszokat varnek.

Oltogatok kimeljenek.


2016. júl. 2. 22:23
 1/4 Adelll ***** válasza:
Ez egyaltalan nem furcsa. Csak kezd egyre jobban bejonni neked.ez normalis:D Bar a korkulonbeseg eleg nagy de nem ez volt a kerdes...
2016. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat igen tudom..vagyis kezdem erezni..

De koszi a valaszod:)

2016. júl. 2. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez még csak egy "fellángolás", amit a bátyjádtól indult. Hagyj időt magadnak, hogy kiderüljön mit érzel.
2016. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem beteg,csak nem normális.

És az sem mindegy, hogy 20 vagy 25..

2016. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!