Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire beteg dolog, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg dolog, ha vonzónak találom, ha egy lány vérzik?

Figyelt kérdés

Tehát nem annyira betegesen, hogy, ha mondjuk el van vágva egy lány torka és ömlik a vér, akkor nekem az egy tökéletes aktus, de mondjuk, ha egy icipicit megvágja magát az arcán (mondjuk full logic..) az valamiért engem rohadtul felizgatna.

Ugyanígy egy kis vágás a karon, combon, de leginkább a hason lévő kis vérzés ami nagyon vonzó számomra.


Jó, persze, megvagyok nélküle, de ez mennyire lenne ijesztő egy lánynak, ha mondjuk egy komolyabb kapcsolatban kérnék ilyet (természetesen nem az első együttlét alkalmával...)?


2015. aug. 9. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
azonnali kivégzést neked
2015. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
te nagyon beteg vagy kezeltesd magad szegény leendő barátnőd
2015. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tőlem ilyet kérnél, többet nem látnál, az biztos.
2015. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld meg beérni a menstruációs vérrel, mert szerintem kevés lány kapható arra, hogy minden dugásnál vagdossák :D
2015. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én ha lány lennék rád hívnám a rendőrüket
2015. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vámpír vagy haver.
2015. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális!!
2015. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura de valaki arra izgul fel ha lesz*rják... ahoz képest semmi gond veled :D bár a legtöbb lány szerintem megijedne ettől szóval ne ezzel próbálj csajozni xD
2015. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus először azt hittem a menstruációs vérzésre gondolsz...XDDD
2015. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon beteg XD. De szerintem érdekes. Bár engem inkább az foglalkoztatna a helyedben hogy miből ered.

Arra viszont készülj fel hogy az átlag ember kiakad az ilyesmin és nagyon kevés lány lesz hajlandó hogy megvágja magát még ha el is fogad.

2015. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!