Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a lány ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a lány ír rá a fiúra facebookon? ⬇

Figyelt kérdés

Egy sráccal egy tanfolyamra járunk, és tetszik, és lehet hogy én is neki... Sokszor szokott nézni stb. Beszélni még nem beszélgettünk, sok barátja van, de nekem félénknek tűnik, nem hangoskodik és nem beszél sokat... Próbálok neki jelzéseket küldeni hogy jöjjön ide hozzám, de nem. Pedig ő is néz engem. Kedden vége van a tanfolyamnak, ha addig nem jön össze semmi akkor gondoltam ráírok..

Annyi lenne hogy megkérdezném hogy nem e zavarok, majd elhívnám pl a tóra sétálni vagy kávézni.. Szerintetek?

16L



2016. júl. 3. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt kb. minden 2. órában megkérdezik. Görgess lejjebb.
2016. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem beszélj vele. Ne csak jelezz, hanem menj oda hozzá. és nem gáz, mert egy éve én se mertem volna ráírni egy lányra.
2016. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írj rá szerintem jó ötlet gyakori fiúknál hogy nem ők kezdvezményeznek mert nem mernek
2016. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azzal hogy odamenjek több probléma van. Minden nap 14:30-ig vagyunk benn, és 15 perces szünetek vannak 2 óránként. Tehát abban a 15 percben alig van időm elmenni mozsdóba vagy boltba. Ha pedig nem csinálok olyat, akkor csak kiülünk az udvarra, de ő a "nagyobbakkal van", tehát ahol van egy másik fiú haverja is (ők, 10-11 és 12.-esek) én pedig a saját osztályommal vagyok, csak 9.-esek. Tehát én nem merek úgy odamenni. Bár ha ő elöbb kimegy akkor próbálok én is kimenni, de amig nem végzek egy feladattal nem mehetek ki, és én általában lassabb vagyok mint ő.

Hazafele sem tudom leszólítani, pedig ugyanabba az utcában lakunk, mert ő olyan gyorsan tud menni, én meg a kis alacsony termetemmel nem tudok utána futni...

És ő mindig a barátaival van, nem hiszem hogy suliban odajönne, hazafele meg gondolom siet...

2016. júl. 3. 17:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezenkívűl még attól félek hogy nagyon nyomúlósnak tartana hogy csak így elhívnám "randizni".:D
2016. júl. 3. 17:52
 6/7 A kérdező kommentje:
És az nem gáz hogy azonnal elhívom valahova, azzal az indokkal hogy facebookon nem szeretek beszélgetni? (Ami igaz is) vagy először ismerkedjek vele ott és várjam meg még ő hív el?
2016. júl. 3. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM! nem gáz :3
2016. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!