Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép igényes nők (akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép igényes nők (akiknek magasabbak az elvárásai) leírnátok, h pontosan milyennek képzeltek el egy ideális férfit akivel összejönnétek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, milyen elvárásai vannak manapság a szép igényes nőknek, illetve, h vajon megfelelek e ezeknek az elvárásoknak. Engem amúgy nem zavar, ha elvárásai vannak egy nőnek, nekem is vannak elvárásaim a csajokkal kapcsolatban, én se jönnék össze akárkivel.

2015. nov. 11. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Tud helyesen írni, ismeri a központozás alapszabályait.
2015. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fölösleges a kérdés, a nők nem tudják, mit akarnak.
2015. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát azt vettem észre.


A válaszok száma alapján nagyon kevés szép igényes nő van ezen az oldalon.



Am. a helyesírásom rendben van, de utálom a nyelvtant, az a tárgy volt a legunalmasabb a gimnáziumban.

2015. nov. 12. 00:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép és igényes nő nem az elképzelt ideális jelölttel jön össze, bár, lehet, h.létezik, valahol a Földön, inkább tettek, IQ-szint és értékrend alapján fog dönteni. Ha egy férfi bebizonyítja, h.férfi, az elég, de h.,kinek mit jelent ez a szó, arra minden nő mást fog mondani, itt gyakorin és máshol is.
2015. nov. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nem látom, h írnának bármit is...
2015. nov. 12. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy dolog tuti biztos, az első hozzászóló nem tartozik a szép és igényes nők közé.

Persze én sem.

Ennek ellenére a kérdés hülyeség. Úgy általában hülyeség rákérdezni ilyesmire.

Ugye van a kézenfekvő sztereotíp válasz ami megfordul (a nők szerint csak a férfiak fejében) az ember fejében.

ezért le sem írom, csak javaslom, nézz körül, hogy a szerinted szép és igényes nők milyen mukikkal mászkálnak.

2015. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leírhatnám csak értelme nem lenne. Évekkel ezelőtt összejöttem a párommal aki külsőben igen távol áll az ideálomtól. Belsőre tökéletes,meg ha szerelmes az ember nem számít hogy a másik nincs 170cm vagy hogy rövid a haja (igen, imádom ha egy pasinak hosszú a haja, mégse cserélném le a párom senkire).
2015. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szép és igényes nőnek tartom magam, de röhejesnek érzem ugyanakkor magamról kijelenteni ezt...Szerintem erre egységes recept nincs. Egy szép és igényes nő is lehet buta és primitív, akinek a külsőség és a pénz számít, de lehet értelmiségi, tanult akinek megint más az értékrendje. Kérdés az, te milyen nőre vágysz (ami a személyiségét illeti). Mindenesetre sok sikert! :)
2015. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!