Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik és elhívott kajálni, csakhogy szemölcsök vannak a kezemen és elég feltűnő főleg ha fogom pl a kanalat és eszek vele, annyira zavar ha észreveszi és megkérdezi hogy mi az akkor egyáltalán mit mondjak neki? én elmondanám neki ha már járnánk meg látom rajta hogy tényleg szeret, de első találkozásnál ezzel indítani mert szinte biztos, hogy észreveszi. Fiuk, ilyen helyzetben mit tennétek?

2016. júl. 5. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szemölcsöd van, nem pestised. Nem lesz gáz.
2016. júl. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez részlet kérdés. Csak emiatt nem hagynám ott a lányt.

Ez olyan dolog ami van. Lehet valakinek nem tetszik, van akit meg nem érdekel. De nekem ha nem is tetszene akkor is elfogadnám, mert mindenkinek vannak "hibái"

2016. júl. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy halálos betegség amit csak a szerelem gyógyit meg :)
2016. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor fel se fog neki tűnni. Vagy ha észre is veszi, tutira nem fogja érdekelni. :)
2016. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiú biztos akkor is látta a kezeden a szemölcsöket, amikor meghívott ebédelni. Egyébként nem lehet levetetni azokat a szemölcsöket? Úgy tudom, ki lehet égetni, menjél el a bőrgyógyászatra. Vagy rosszul tudom? - Ha szépen,finoman, kulturáltan (késsel-villával) eszel, és nem csak a villával szurkálod fel az ennivalót, mint sokan, akik nem tudják, hogy illik étkezni, a fiúnak is jobban fogsz tetszeni, és nem a szemölcsöket figyeli, hanem azt,milyen kulturált ez a lány.
2016. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!