Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jarnatok olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok olyan lánnyal aki nem szeret élni és depressziós, de erről csak nagyon kevés ember tud? Lent!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és az a helyzet hogy legszívesebben meghalnek. Azt mutatom legtöbbször hogy milyen bolondos vagyok közbe meg depresszios és lelki beteg vagyok. Erről senki se tud... a kérdés adott. 😃 Indokoljatok meg a választ, ne csak igen és nem......
2016. jún. 1. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én járnék, nem ijesztene el egyáltalán. Nekem is sokszor vannak depressziósabb korszakaim, át tudom érezni hogy milyen érzés, ilyenkor jó ha az ember mellett van valaki akire számíthat.
2016. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen embereket
2016. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En mar evek ota ilyen vagyok. Nem is emlekszek mikor még normális voltam.
2016. jún. 1. 18:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Miért akarnék magamnak rosszat? Egy boldog kapcsolatot szeretnék.
2016. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 eznemlényeges ***** válasza:
Igen
2016. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek...
2016. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem. Az előző barátnőmmel ugyanez volt, csak menetközben nem bírta tovább és öngyilkos lett... Nem kívánom az ellenségeimnek se ezt az érzést.

15F

2016. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Aki szeretne ismerkedni írhat nyugodtan lány fiú egyaránt :D
2016. jún. 1. 18:57
 9/15 anonim ***** válasza:
És veled mondjuk egy évvel fiatalabb belefér?:D
2016. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
járni biztosan nem járnék vele de sanszosan még nehezebbé tenném az életét...minden depressziós ember saját maga miatt depressziós ezeket irtani kéne...veszélyes a saját és a környezetének a lelki és testi egészségére...
2016. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!