Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mit gondolkodtok a fiús...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit gondolkodtok a fiús lányokról?

Figyelt kérdés

Pl. nem vakolja ki az arcát, és nem úgy válogat ruhát hogy minél nagyobbnak tűnjön a melle vagy a "feneke" :)) nem hord mély dekoltázsú ruhadarabokat inkább bő, kényelmes ruhákat visel. Jókat lehet vele dumálni, jófej és nem a pláza a törzshelye. Nem fél pl. a 2 kezű munkától és attól ha piszkos lesz. Szeret sportolni vagy hasonlók.


Ha valamit kihagytam szóljatok :'DD

ui: a leírás kb. illik rám szóval ezért kérdezem.



2016. júl. 5. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem fiús:D

Mármint én is ilyen vagyok, nem hinném, hogy fiúsnak néznek.

Bocs, hogy lányként válaszoltam:D

2016. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Semmi gond :DD köszi
2016. júl. 5. 19:27
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Attól mert egy csaj nem egyenkurwa nem lesz fiús :D
2016. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ha ez nem fiús akkor mi fiús?
2016. júl. 5. 19:28
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
A fiús...
2016. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
ez nem fiús hanem normális
2016. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez mind szép és jó *-* de hát, amíg nem tudom, hogy milyen vagy teljesen, addig ezt tudom mondani :3.. Beszélgetés kezdeményezéséhez ez szimpatikus megjelenés .-.
2016. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen lányok jönnek be, az előző barátnőm is pont ilyen volt. :)

17/f

2016. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Innen sok embernek az lesz a szimpatikus hogy "jééé nem olyan mint a többi és nem sminkeli magát" és hasonlók....közben tudjuk hogy minden fiú/férfi még is azokra bukik. Lényegtelen nem ezt akarom mondani. Hanem azt hogy téged ezért majd lesznek olyan fiúk akik barát zónába tesznek és nem akarnak veled járni, még ha te nagyon akarod sem, mert nem lesz az a "varázs" amit más nőktől a fiúk megkapnak. (Ezt 20-on évesként mondom mert a baráti körömben van kettő ilyen lány is akit 14 éves koruk óta ismerek és 19-20 évesen törtek ki ebből amibe most te vagy és lett igazi kapcsolatuk amikor már komolyan kellettek valakinek és úgy is öltöztek hogy a feszes seggüket nézzék.)
2016. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát igazán én nem vágyok kapcsolatra :DD én csak barátokat szeretnék de én még barátzónába sem kellek senkinek. Talán mert visszahúzódó vagyok idegenekkel szemben és sok szituációban ötletem sincs hogyan kéne viselkednem és mit kéne mondanom :DD ennek ellenére jó fejnek tartom magam. Fiukkal jól kijövök mivel hasonló az érdeklődési körünk viszont, a lányokat annyira nem bírom :/
2016. júl. 5. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!