Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza soha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza soha egy lány se?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok az aberrált itt gyakorin, de ha egy srác ír egy tök kulturált privátot a témával kapcsolatban, miért nem képesek a lányok válaszolni? Nem fogok belepusztulni, csak nem értem miért kell egyből előítéletesen megtagadni egy társalgást. Ja és hozzáteszem nem társkeresésről van szó, csupán jó embereket megismerni.

2016. júl. 5. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
xD Nekem eddig a 100 emberből max 1 nem írt vissza, szóval valamit rosszul csinálsz :D
2016. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert választ várnak, nem privátot.
2016. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor nem válaszolok, ha pl egyetértést ír az egyik válaszomhoz vagy elmondja a véleményét a témával kapcsolatban. Amire persze nem tudok mit írni.

Magyarul ha ír valamit és nem kérdez semmit se.

2016. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy "galamb sándor"? Már vagy 30 privát jött különböző dolgokban tőle.
2016. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért én lennék pont ő? Nem én vagyok :D Hallottam amúgy hírét a tagnak. Amúgy nem szoktam minden második felhasználónak privátot írni, meg nem is azért írok mert sikertelenségemben nem tudom hova meneküljek..hanem nyár én meg per pillanat itthon vagyok és ha van valami érdekes téma, gondolom én, hogy jókat lehet így beszélgetni. De ha válaszra se méltat az a kevés akinek írok, akkor jobb lesz kitalálnom valami mást :D
2016. júl. 5. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát tudod én 16/F vagyok, de ha gondolod dumálhatunk. velem is ugyan ez a helyzet.
2016. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az olyanokra nem szoktam reagálni amikor kapom, hogy pl "hehe ez jó volt" ...most egy ilyenre mit? Ha kérdez valalmit, vagy tanácsot ad arra természetesen szoktam.
2016. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha beszélgetni szeretnél:)
2016. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd én vissza írok:DD
2016. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Látom csak a kérdést kellett kiírni...:D
2016. júl. 5. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!