Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud egy fiú olyan népszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy fiú olyan népszerű lenni a csajoknál, hogy havonta újat haza tud vinni, úgy hogy se nem tv-sztár se nem modellkinézetű?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Jó a beszélkőkéje
2016. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
*beszélőkéje
2016. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Úgy hogy gazdag.Vagy lehet hogy nagyon kedves vagy vicces vagy valami ami megfogja a lányokat.
2016. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

kinéz valahogy, és tud kezdeni vele valamit :S

Jó és megnyerő a stílusa

2016. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Buta lányokkal jár szórakozni? :D
2016. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Van benne valami, ami megfogja a lányokat.
2016. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Fiúk, nektek mi a bajotok? Ha egy fiú csúnya és nem barátkoznak vele a lányok, akkor az van, hogy a lányok mindig a külsőt nézik. Ha a fiú gazdag és jóban vannak vele, akkor mindig csak a pénz érdekli őket. Szerintetek nem lehet csak azért, mert olyan a kisugárzása, a megjelenése, stb.? Én ismerek nem egy olyan fiút, akiért a lányok 3/4-e odavan, pedig nem helyes és nem is gazdag, csak annyira jófejek, stb., hogy mindenki imádja őket. Nem leszek álszent, tény, hogy engem érdekel a külső, mert, mint a mondás is tartja, ,,külső megfog, belső megtart", viszont a pénz nem jelent semmit, sőt, jobban örülök, ha olyan anyagi helyzete van a fiúnak nagyjából, mint az én családomnak, mert úgy kevesebb kínos szituáció tud kialakulni, de persze a pénz ebben az esetben tényleg semmit sem befolyásol számomra. Tehát. Azt akarom kihozni belőle, hogy légyszíves, ne kifogásokat keressetek, ne irigykedjetek, hanem vegyétek a kezetekbe a dolgokat, mert a külső és a pénz nem minden, sőt, tehát egyáltalán nem ettől függ, hogy lesz-e kapcsolatotok vagy sem. Szerintem. Ezzel nem kötelező egyetérteni, nem rosszból írtam, ez a személyes véleményem.

16/l

2016. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És az mit jelent, hogy beszélőke, stílus, meg hogy megnyerő, és mikor jók ezek, mert ezek jól hangzanak, de semmit nem mondanak.


Utolsó és ezek haza is visznek szép csajokat havonta újat, vagy csak "jófejek"? Ha meg te is írod, hogy a külső alapján választasz, akkor mit papolsz itt. Persze, hogy nem számít még annyit neked a pénz, hiszen eltartanak.

2016. júl. 7. 15:59
 9/12 anonim ***** válasza:
# 8 Igen, hazavisznek. Ne mondd, nekem, hogy neked nem számít a külső, mert biztos vagyok benne, hogy számít. Viszont én nem azt mondtam, hogy csak a külső a fontos, azonban nem tudok olyan emberrel kapcsolatot létesíteni, aki egyáltalán nem vonzó számomra külsőleg. És igen, eltartanak, mert kiskorú vagyok, azonban én független nő szeretnék lenni, a saját pénzemből élni, amit ÉN magam kerestem meg, szóval nincs és nem is lesz soha szükségem egy férfi pénzére, szóval később SEM fog a pénz és a jövőbeli párom vagyoni helyzete számítani SEMMIT SEM. Mondjuk, ahogy nézem, neked bármit mondhatok, mert te csak siránkozni tudsz, másokat piszkálni és irigykedni, szóval ne csodálkozz, hogy te nem viszel haza szép lányokat..
2016. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te meg hazudni és hülyeségeket beszélni.
2016. júl. 8. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!