Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg tőle, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle, hogy kijönne-e elém? Hogy hozzam fel ezt a kínosabb témát útközben?

Figyelt kérdés

szóval hétvégén lesz egy szülinapi buli

én előtte még dolgozom, majd busszal megyek oda, a buszmegállóból még sétálni kell a házig, ahol lesznek a többiek

Arra gondoltam, hogy megkérhetném az egyik fiút, hogy jöjjön ki elém, és közben meg akarom vele beszélni, hogy miért nem ugy beszélgetünk, mint régen

de nem akarom, hogy félre értse a dolgot és többet képzeljen bele, és emiatt nemet mondjon :/


Szerintetek hogy kérdezhetném meg tőle, hogy kijönne-e a buszmegállóhoz?

És utána hogy hozhatnám fel neki a dolgot?

Fiúk, ha egy lány ezt kérdezné tőletek, mire gondolnátok?


kort és nemet is légyszi :)


16/L



2016. júl. 7. 21:17
 1/10 Lakatos Vangelisz ***** válasza:
96%

"Szia. Ki tudnál jönni elém a buszmegállóba a buli előtt? Úgyis szeretnék veled beszélgetni valamiről."


Igazán nincs mit, az első válasz ingyen van.

17/F

2016. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem szeretne egyedül besétálni vagy fél egyedül

Nekem ha valaki ezt mondaná én tuti kimennék elé

2016. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kijönnél majd elém a megállóba, majd rád csörgök, ha már a közelben vagyok. Nincs kedvem egyedül mászkálni, meg egyébként is meg akartam valamit beszélni veled.
2016. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Ez a "megakartam valamit veled beszélni" még egy felnőtt számára is rémisztő, nem hogy egy tinédzser fiúnak:D

Én inkább úgy fogalmaznék a helyedbe, hogy "Megtennéd, hogy kijössz elém a buszmegállóba? Jó lenne beszélgetni egy kicsit. Úgy mint régen"

2016. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4. igen, ez nekem is nagyon ijesztő lenne :D


köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még

mindenkinek ment a zöld kéz ;)

2016. júl. 7. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"és közben meg akarom vele beszélni, hogy miért nem ugy beszélgetünk, mint régen "

Biztos,hogy most kellene ezt veele megbeszélned? Lehet,rányomná a hangulatotokat a bulira is, ha esetleg nem sikerülne.

2016. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6. az a baj, hogy vele csak ilyen vagy hasonló alkalmakkor találkozom, mondjuk ha sütögetünk vagy hasonló

szóval igazából ha ugy vesszük bármelyik alkalommal ez történhetne, amit irtál :/


de köszi, erre nem is gondoltam :)

2016. júl. 7. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak kérd meg, hogy menjen ki eléd. Mondd, hogy jó lenne beszélgetni :)
2016. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is csak hasonlót tudok tanácsolni, mint előttem. De szerintem nem is fontos előre mondani, hogy beszélni akarsz vele, csak szimplán mondd, hogy nem akarsz egyedül mászkálni.

Majd írd le mi lett. :)

2016. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na végülis úgy volt, hogy előtte pár nappal megkérdeztem tőle, de akkor meg nem tudott biztosat mondani, mert nem tudta, hogy otthon lesz-e


Végülis aznap de. Nem beszéltünk, ezért anya kérdezte meg tőle, mielőtt mentem volna oda munka után. (Tel. Számat nem tudom, net nem volt, így írni nem tudtam neki


Kijött elem, de nem gyalog, hanem motorral várt a buszmegállóban 😃

2016. júl. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!