Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha lassan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha lassan 19 évesen még nem volt barátnőm, még nem csókolóztam, és még szűz vagyok? Bővebben lent. ?

Figyelt kérdés

Szerintem,nem vagyok jóképű,izmos,egyszóval nem vagyok az az igazi akire a lányok vágynak,soha nem tetszettem egyetlen lánynak sem,ha pedig nekem tetszett valaki,nem mertem lépni mert féltem,hogy kinevet,vagy kigúnyol.

(soha nem járok buliba,ott is úgy gondolom,hogy a többség rajtam nevetne.)


Most már eljutottam arra a szintre hogy csak olyan lányokkal merek beszélni akiket kb 10 éve ismerek,se volt osztálytársak,se kollégák,

egy ismeretlen lányhoz pedig nem is mernék oda menni.


Ha pedig barátikörből ismerős a lány,akkor is csak akkor "beszélek" vele,ja hozzám szól(ami ritka),de akkor is zavarban vagyok,és nem tudom mit mondjak.

Ezen hogy tudnék változtatni?,hogy végre legyen valki akinek tényleg fontos vagyok.



2016. júl. 8. 00:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szedd össze magad és legyél tökös ne itt sajnáltasd magad
2016. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ZZotyaa ***** válasza:
69%
Menny el bulizni es ne azon jarjon az agyad hogy masok mit gondolnak. Merj kezdemenyezni tudom nem egyszerű, de mindenbe bele lehet jonni. Ahogy a mondas is tartja aki nem mer nem nyer. alapon gondolzok. Az hogy nem vagy szűz az sztem nem cink, de azert mar 1-2 csok elfert volna
2016. júl. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolóval értek egyett.A lányok szeretik a magabiztos pasikat,szóval ne félj leszólitani egy lányt.Ha meg mégsem sikerül a dolog hiddel nem fog kinevetni,másnapra már nem is fog emlékezni rád.
2016. júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy Ő nem fog emlékezni rá,dé én emlékezni fogok a kudarcra.
2016. júl. 8. 07:43
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nálam is ez van. Csak én lány vagyok. :/ 18/L
2016. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az alap, hogy még nem volt senkid, nem ciki. Az a ciki ha ezt megkérdezik :D

De a többi igen bajos. Azt javaslom, szerezz barátokat és járj el velük kb bárhova és mindenhova. Ha nem tudsz megszólítani sem senkit, hogyan fogsz barátnőt szerezni?

Nagyon fontos lenne egy kis önbizalmat összekaparnod, menj el sportolni mindenképp, az segít! És vannak erre egyéb praktikák is, de rengeteg ilyen kérdés van.

2016. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem ciki ez a te életed, viszont annyiról legyen tudomásod, hogy mindenki ugyanazt gondolja rólad csak nem mondják ki (hogy szerencse nélküli vagy).
2016. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

sportolok rendszeresen,es vannak barátaim is.

De egy hetem 75%-át a munka teszi ki, 25-öt pedig a sportolás.

2016. júl. 8. 13:39
 9/19 anonim válasza:
100%

Kérdésre válaszolva. Sietsz? :D Jó mondjuk lazára veszem, hiszen nálam is kb. majdnem hasonló a szitu. :D


Más részről próbáld elengedni magad-mondom ezt pont én :D-,de ahogy előttem is írták aki nem mer nem nyer. Ne várd hogy a sült galamb a szádba repüljön. :)

Márcsak magamból kiindulva is, a fiú tegye meg szerintem az első lépést, ha randiról van szó.(Igen, régi módi vagyok 😂) Szóval bátorság. Ahogy anyum mondaná minden zsákra akad folt. ;)

18L

2016. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, szerintem az egész mai fiatalságban egy nagyon káros téveszme, hogy tizenévesen már kötelező pár kapcsolaton és sok szexen túllenni. Nem kötelező, valaki megérik erre időben, valaki meg nem.


Inkább az a ciki, ha nem kezdesz el tenni a változásért! Könnyű arra fogni a dolgot, hogy dolgozol meg sportolsz és ezért nem fér bele. Mindenki talál időt arra, amire akar!


Önbizalmat kell szerezned. El kell járnod bulizni. Az ital kicsit feloldja az embert, növeli az önbizalmat, igyál és aztán próbálkozz lányokkal. Ha nem jön össze akkor nem, van még kétszáz másik minden sarkon esténként, senkinek nem sikerül mindig. Ha párszor így összejön, később józanul is több lesz az önbizalmad. Lehet hogy ez baromságnak tűnik, de nem az, mert velem is ez volt kb. 3 éve.


Az semmiképp sem segít, ha nem jársz el sehova. Úgy nem ismersz meg embereket. Pedig neked most az kéne.


19f

2016. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!