Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de nem tudom hogy én tetszek-e neki, mit csináljak? 14/L Aki tetszik az egy 18 éves srác (ősszel lesz 19)

Figyelt kérdés
Tesómmal járt egy suliban és ott volt egy családi nap amire én is elmentem és ott megismertem a srácot aki mai napig nagyon tetszik és szeretem is és ez úgy április közepén volt és május 1-én a Népkertben volt a Bors kupa (lovas verseny) amire elkísértem a srácot és tök jól össze melegedtünk és délután hidegre fordult az idő és ide adta a dzsekijét majd június 27-től július 1-ig volt egy lovastábor amibe mindketten elmentünk és 30-án (csütörtökön) este olyan 10 óra körül megcsókolt és nagyon jó volt ez volt a legjobb a táborban és bárhova mentünk mindig fogta a kezem de a tábor végétől nem találkoztunk viszont 2-3szor beszélgettünk fészen és nem tudom hogy tetszem-e neki vagy hogy ő is érez-e valamit irántam...

2016. júl. 8. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A lovas pasik már csak jók lehetnek. ;)

Szerintem írja rá facebookon beszelgess vele a lovaglasrol ha te is lovagolsz akkor kerdezhetsz tőle a lovaglasrol. Szerintem tetszesz neki😊 én mindig is egy lovas kapcsolatra vágytam 😃 ja és amúgy ha te is jársz lovagolni akkor hivd el akar egy edzesedre és kerdezd meg tőle hogy javult e az ülésed a tábor óta (és mivel már o volt versenyen) mondd neki hogy nyugodtan mondhat építő kritikakat meg stb. Sok sikert 💓

2016. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszii a tanácsod ezzel sokat segítettél :) szerencsére pont ugyanoda járunk lovagolni :3
2016. júl. 8. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen 😊akkor akar egyszerre is mehetnetek😊
2016. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kb 100%, hogy tetszel neki, főleg hogy megcsókolt és fogta a kezedet ;)

hajrá :)

2016. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszii :) remélem igazatok van mert nagyon tetszik és olyan jó érzés volt amikor fogta a kezem és megcsókolt :3
2016. júl. 8. 22:09
 6/7 anonim válasza:
76%
A gyerekekért ne aggódjon! Én gondjukat viselem..
2016. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit idős hozzad ,de ha szeretitek egymast akkor nyugottan.
2016. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!