Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (tini) lányok ti nem tartjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(tini) lányok ti nem tartjátok undorítónak ezt a smárcsatát amit csináltok nyáron? 😐

Figyelt kérdés

nézem 1-2 "barátnőmet" mit csinál egy bulin és nekem forog a gyomrom... 🤢🤢🤢

azt megjegyzem, hogy komoly kapcsolatra nem jelentkezett már egy ideje egy fiú sem náluk, azt nem is értik miért... 😂😂😂



2016. júl. 9. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is undorító már sokszor... De ha az megnyugtat, nem csak nyáron megy ez.
2016. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Mondanám, hogy ülj le a barátnőiddel beszélni, hogy ettől nem lesznek előrébb az élet semmilyen területén, próbálj rájuk hatni stb. de ezek, akik ilyeneket csinálnak általában olyan agyhalottak, hogy kár rájuk az energiát pazarolni.
2016. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
de az..majd rajonnek h ez sem tart sokaig..elmulik a fellangolas. de majd keresnek egy ujabb jeloltet. es minden kezdodik elorol. en csak szanni tudom oket ezzel semmit nem ernek el. de szivuk ugye :D csinaljak csak..majd megbanjak
2016. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Már ne haragudj, de egy buliban én is szoktam smárolni. Az nem a másik baja, hogy veled nem akar senki.

16F

2016. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ma 20:38

Én általában elhajtom a fejem, te paraszt.

2016. júl. 9. 20:40
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

ma 20:38

megérkezett a berettyóújfalui gimnázium 2. osztályának legvagányabb tagja

fullcap és 10 ezer lájk megvan az ask.fm-en?

azalatt ne nagyon próbálkozz a menőbb lányoknál tesa

2016. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Én is szoktam, mondjuk ritkán, cikiznek is emiatt fiúk, lányok, hogy nem vagyok elég bevállalos. Kisérletezünk, tinik vagyunk, én nem ítélkezem.
2016. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
manapság ott tartunk, hogy azért cikizik a lányokat ha normálisak, taps emberek
2016. júl. 9. 20:49
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ezzel én sem értek egyet. Nem is veszem magamra, hogy ezért cikiznek. Ilyen vagyok és kész.
2016. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#6: semmi közöm Berettyóújfaluhoz, utálom a fullcap-eket, ask.fm-em pedig nincs. Beletrafáltál a dolgokba. :)
2016. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!