Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (tini) lányok ti nem tartjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(tini) lányok ti nem tartjátok undorítónak ezt a smárcsatát amit csináltok nyáron? 😐

Figyelt kérdés

nézem 1-2 "barátnőmet" mit csinál egy bulin és nekem forog a gyomrom... 🤢🤢🤢

azt megjegyzem, hogy komoly kapcsolatra nem jelentkezett már egy ideje egy fiú sem náluk, azt nem is értik miért... 😂😂😂



2016. júl. 9. 20:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"semmi közöm Berettyóújfaluhoz"


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


gondolod komolyan írta?

2016. júl. 9. 21:49
 12/17 anonim ***** válasza:

Történt valami, hogy most itt vagy kiakadva? :/

Egyébként nyilván gáz, na és? Miért érdekel? Igen, sajnos ilyen a korosztályunk. Ne törődj velük, vagy ne ilyen bulikba menj, keress más társaságot!

2016. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Neeem, egyáltalán nem vagyok kiakadva XDcsak tegnap este elég durva dolgokat láttam, olyanok smárolásznak, akiknek még barátjuk/barátnőjük van, holott még szingliként sem sok értelme van, és csak kiírtam egy kérdést ahogy ültem itt és eszembe jutott, arra használtam az oldalt, amire kell. Ugye nem zavar? XD

A társaság váltás meg igen, folyamatban van. Csak kevés már a normális ember, főleg a korosztályunkban, ahogy te is írtad.

2016. júl. 9. 22:01
 14/17 anonim ***** válasza:

Én ennek nem értem a lényegét, nem is csinálom. Az, meg hogy más mit gondol rólam emiatt, lepereg. Magát a dolgot én is undorítónak tartom, de istenem, ha akarja hát csinálja. Ki vagyok én, hogy beleszóljak? Ellenkező esetben én se örülnék, ha nekem dirigálnának.

Az sem éppen gusztusos szerintem, amikor ott dugatják meg magukat a szórakozóhely mosdójában részegen, bedrogozva, de ez van. Ők így érzik jól magukat. Meg ott a kivételek és persze akinek nem inge, nem veszi magára.

Én eleve bulikba se megyrk, mert nagyon nem az én közegem. Ennyivel megoldottam. És így mindenkinek jó :D Nekem is, mert nem tapiznak, fogdosnak, próbálnak lesmárolni és megdönteni az emberek, a többieknek is jó, mert nem próbálok kioktatni másokat, meg morogni egész nap. És bizony mindkettő idegesítő tud lenni. (Komolyan, ki szereti azt, aki mindenen morog?)

Az persze más, hogyha az illető kapcsolatban van és mással kamatyol. Na ott már szerintem joggal lehetne közbelépni.

2016. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ignore the problem.
2016. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De én is undorítónak tartom...dehát nem lehet mit tenni. 😂 16/L
2016. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem tartják gáznak, egyik barátnőm 60fiúval smárolt már, és mindenkinek ezzel "dicsekszik"
2016. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!