Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire fura/gáz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire fura/gáz, ha már nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen ha egy fiú megfogja a fenekemet? és ki is próbálnám

Figyelt kérdés

a ki is próbálnám mondat eléggé hülyén hangzik, de gondolom értitek :D


nagyon vágyom rá, hogy valaki szorosan magához öleljen, de arra is, hogy valaki megfogja/végigsimítsa a fenekemet és kiváncsi vagyok, hogy milyen érzés lenne


fiúk, ez mennyire fura/gáz? :D

Nektek milyen érzés, ha megfogjátok egy lány fenekét?


kort is légyszi :)


16/L



2016. júl. 9. 22:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Egyik osztálytársam is szereti h ha megfogják a fenekét és többször is megkért rá és eléggé jó volt :D 16/F
2016. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

1-es esetében, ez az amit ribinek hívunk.

Legyen ez elrettentő példa, elég szánalmas.

2016. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

na én ilyet soha nem kérnék, még akkor sem, ha lenne egy olyan fiúbarátom, akit 5-10 éve ismerek :D

oszt.társat meg főleg nem kérnék meg ilyenre

2016. júl. 9. 22:17
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
De jó lenne találkozni ilyen lányal :D 17F
2016. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Hol laksz? Ha közel ,akkor elmegyek megsimogatni.
2016. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Furcsának nem furcsa, gáznak sem gáz :) Minden ember vagyik arra amit még nem tapasztalt meg :D. Hogy egy lánynak milyen érzés azt nem tudom, mivel fiú vagyok xd, de visszajelzések alapján nagyon szeretik. (persze van aki nem, de azt nem tudom miert :-?)

Egy fiúnak mindenképpen jol eső érzés megfogni, végig simitani a lany feneket, hiszen a fiuk szeretik a lányok fenekét :)) (ez köztudott). Sztem akkor a legjobb megfogni amikor csókolózol a lánnyal, akkor nagyon jol esik mind2-nek. Maskor nem is igazán fogom meg :). Remelem Segítettem valamennyit :))

2016. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
#5 😂😂😂 megyek veled :D
2016. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben mindezt párkapcsolatban, az nem gáz.

Azon kívül igen.

2016. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

7-es, nem jössz te velem sehová, magam megyek megsimogatni xDD

kérdező írj privátot :D

2016. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
utolsó, ha szeretnél valamit, irj te :D
2016. júl. 9. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!