Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire fura/gáz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire fura/gáz, ha már nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen ha egy fiú megfogja a fenekemet? és ki is próbálnám

Figyelt kérdés

a ki is próbálnám mondat eléggé hülyén hangzik, de gondolom értitek :D


nagyon vágyom rá, hogy valaki szorosan magához öleljen, de arra is, hogy valaki megfogja/végigsimítsa a fenekemet és kiváncsi vagyok, hogy milyen érzés lenne


fiúk, ez mennyire fura/gáz? :D

Nektek milyen érzés, ha megfogjátok egy lány fenekét?


kort is légyszi :)


16/L



2016. júl. 9. 22:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ez mért lenne gáz ? ez természetes akkor lenne gáz ha nem akarnád :D különben meg aza jó ha lehet markolgatni mindent nekem is bejön! 18f
2016. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!