Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok elválni a férjemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok elválni a férjemtől. De a gyerekem apjától igen. Más is volt már hasonló helyzetben? Hogy vészeltétek át?

Figyelt kérdés
félreértések elkerülése végett ,a kettő ugyanaz a személy

2016. jún. 10. 21:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
ne haragudj, kifejtened? mert ez lehet , hogy csak nekem nem vilagos, de azert a jogos ertetlenkedes elkerulese vegett inkabb tisztazd mar kerlek, hogy ez mit jelent.
2016. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Sokat segítene a véleményalkotásban, ha írnál még némi információt. Baj van az apaként mutatott viselkedésével, vagy mi a gond?
2016. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom jó férj, de szar apa...

Sajna van ilyen.

Megoldást még én se találtam :/

2016. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Igen, jól gondoljátok.
2016. jún. 10. 21:10
 5/42 anonim ***** válasza:
52%
???
2016. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
84%
Én férjként írok neked. Ha sz@rul bánik a gyerekekkel, akkor küld el a pitsába. Te találhatsz másik szerelmet, de a gyerekek egyszer nőnek fel, és ha az el van rontva, akkor az az egész életükre kihatással lehet.
2016. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
Es a férjed,hogyan gondolja?Nem akar változtatni?
2016. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
84%

1. vagyok : gyanitottam, hogy a " jo ferj, de szar apa" verziora gondolsz. mondjuk nekem ez ott santit, hogy h lehet valaki jo ferjnek nevezheto, ha emelett annyira szar apanak, hogy ezert elvalnal tole ....? a jo ferj fogalmaba alapbol beletartozik,hogy jol banik velem / a kozos csaladunkkal, de ha ez utobbi megbukik, akkor....na , erted. :)

le kellene ulnod a ferjeddel, es megbeszelni vele, hogy ez igy nem jo, valtoztasson. azt meg elarulhatnad, hogy miben merul ki , hogy szr apuka. pl ??

2016. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%
Eleve sz4r férj, ha apának is nulla. Aki a gyermekemmel nem szeretettel bánik, legyen az a vér szerinti apja, az az én szememben nem ember, főleg nem jó férj. Dobnám, a pisc@ba.
2016. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Pl. rögtön, akár semmiségekért is üvölt a gyerekkel, ahelyett, hogy nyugodt hangnemben elbeszélgetne a gyerekkel támadó hangnemben számonkéri, kihasználja a gyerek félelmeit és azzal terrorizálja.

Elismerem, cseppet sem könnyű eset a gyerekünk, agresszív és figyelemzavaros is, a férjem munkahelye is stesszes, messze is van, fáradt mire hazaér, tehát valamilyen szinten "igaza" van, hogy munka után nyugodt légkört akar maga körül.

Viszont én olyan családban nőttem fel, ahol napi szinten ugyanez ment az egyik szülőm részéről, utáltam az életem, sokszor foglalkoztatott a halál gondolata, vagy meg akartam szökni. Amióta nem kell együtt élnem velük azóta normalizálódott a kapcsolatunk.

Én nem szeretném, ha a gyerekem így érezne.

2016. jún. 10. 21:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!