Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Teherbe estem, de nem akarok...

Teherbe estem, de nem akarok gyereket. Valaki, aki már járt hasonló cipőben, hogyan működik az abortusz?

Figyelt kérdés

Szedek fog.gátlót, épp ezért nem is izgultam, amikor nem jött időben.. Úgy voltam vele biztos késik pár napot. De már elég ideges lettem, hogy nem szokott ilyen előfordulni, vettem 2 tesztet is és mindkettő pozitív lett.

Komolyan nem hiszem el, hogy gyógyszer mellett, hogy lehet teherbe esni. A sors iróniája, hogy édesanyám is anno gyógyszer mellett esett teherbe az öcsémmel.

Na mindegy, a lényeg, hogy nem akarok gyereket, épp ezért is szedtem a gyógyszert, nem hiányzik az életembe egyáltalán, meg alapból sem szeretem őket, nincs hozzájuk türelmem stb stb. Amióta az eszemet tudom azt mondogatom, hogy nem kell gyerek és ez a mai napig így van. Különben is egyetemre járok, mellette dolgozok is már, nemsoká diplomázok, vannak terveim, szóval semmiképp nem hiányzik 1 gyerek.

Valaki, akinek már volt abortusza, el tudná mondani, hogyan zajlik pontosan? Mennyi idő mire elvégzik, milyen "következményei" vannak, mennyibe kerül? Fáj? Tudom biztos googleben találnék róla információt, de jobb szeretnék olyasvalakitől tanácsot kapni, aki maga is érintett volt benne.

Ja és szeretném leszögezni: nem vagyok kíváncsi a sok támadó, abortusz-ellenes ember magán véleményére, nem kell nekiállni győzködni és lökni a szent beszédet, nem fogom megtartani, úgyhogy kíméljük meg egymást a felesleges ítélkezésektől és vitáktól.

Köszönöm.


2016. jún. 30. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem menj az orvosodhoz, és kérdezd meg tőle. Majd pontosan elmondja
2016. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
64%
Bár nem volt abortuszom, azt tudom, h mindenképp el kell menni nőgyógyászhoz, hogy megállapítsa tényleg terhes vagy. Kell vérvétel is, meg pár vizsgálat, védőnőhöz is kell menni meg családvédelemhez. Az, hogy konkrétan a műtét hogy zajlik nem tudom, ebben nem tudok nyilatkozni, de azt olvastam nem tart sokáig, pár órát pihenni kell utána, de még aznap haza is mehetsz.
2016. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
46%
Üdvözlöm az öcsédet, nem tudom ki lehet a túlélő, de kedvelem
2016. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
71%
Szia,elöször is elmész a nögyogyászhoz ö megállapitja a terhességet,elküld laborba ad egy beutalót az illetékes védönőhöz! Ö majd feltesz neked jó pár kérdést megprobál majd "lebeszélni" az abortuszról de persze nem erölteti rád,ad 3 nap gondolkodási időt aztán vissza mész kézhez kapod a csekket azt hiszem 30 ezer! Labor eredményeiddel orvostol kapott papirral idöpontot kersz a korháztol ahol a mütétet végzik! Van ahol este bekell feküdni van ahol csak reggel mert kapsz egy tágitót ez lehet gyogyszer meg laminária lehet nem jol irom ez után várni kell hogy tágulj ez a procedura a legfájdalmasabb az egészben testileg,görcs meg minden hideg meleg érzés egyszerre... aztán bevisznek a mütőbe vérnyomás közben megszurnak bent a branül és már altatnak is kb ennyi mikor felébredsz lehetnek görcseid meg persze vérzés meg egy nagy üresség (lelkileg elég megterhelő szamomra az volt még igy pár év után is) aztán amikor pihentél és ugy látják jol vagy megkapod a zárot és mehetsz haza elötte ha szerencséd van egy doki rád néz! Kb ennyi a lelki része rosszabb minden testi fajdalomnál sajnos bár én szerettem volna de nem lehetet! Kérdésed van nyugotan irhatsz privátot is!
2016. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki az, aki hajnali 3/4 12-kor azzal szórakozik, hogy mások nem túl kellemes helyzetén gúnyolódik és trollkodik, de én nem vagyok se skizofrén, nincs több regem sem, csak ez az egy és azt a választ nem én írtam, de már jelentettem!! Biztosan jobb dolgom sincs, mint egy ilyen komoly témával szórakozni, majd még le is buktatni magam. Azért ez elég nonszensz.

A trollkodónak pedig megköszönném, ha nem az én kérdésemet szennyezné!

A többieknek köszi.

2016. jún. 30. 23:44
 6/73 anonim ***** válasza:
22%
Hogy hogy hogy működik? Megölik a gyereked és kidobják a kukába. Mit nem lehet ezen tudni? Internetet nem ismered? Keress rá, nézegess képeket. Majd nézd meg a sajátod is.
2016. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
13%
A 10.nek sajnos igaza van.
2016. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

#10: Ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor tovább lehet görgetni!

Ha tudnál szöveget értelmezni, akkor látnád, hogy írtam a Google biztos kidobna rengeteg mindent, DE én érintett személyek válaszára vagyok kíváncsi!!

És nem ölök meg senkit, se én, se más!

2016. júl. 1. 11:17
 9/73 anonim ***** válasza:
79%

#6 Rád senki sem volt kíváncsi. A Kérdező sem. De amúgy lökjed a szöveget nyugodtan. Te fogsz agyvérzést kapni ettől a szánalmas szájcsépléstől és nem a Kérdező.

Szerinted rajtad és a hozzád hasonlókon kívül meghat bárkit ha ilyeneket mondasz? Segítek. Nem. ;)


A Kérdezőnek is határozott álláspontja van ezzel kapcsolatban (ahogy nézem az enyémhez igen hasonló..bár én pár év múlva szeretnék majd gyereket), tehát a magunkfajtánknak nyugodtan lökheted a rizsát, nem fog meghatni, ugyanis nem tartjuk gyilkosságnak az abortuszt, a 10 hetes magzatot, amennyiben nem szívem vágya, úgy nem tartom egy "kis csodának", "kis életnek", meg a kutyafülének..élő embernek meg pláne nem.. Szóval semmit nem érsz el vele.

Jó lenne ha végre megtanulnád.

2016. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem a 6.os válaszoló igazat mondott.

Az tény és való, hogy nyersen fogalmazott, de röviden és egyszerűen ez történik abortusznál.

2016. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!