Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tobbi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiu baratom. Nemreg ismerkedtunk ossze, de o valtig allitja hogy szeret, szerelmes belem. De en hogyan mondjam meg neki hogy nem akarok tole semmit(kimeletesen)? 14/L

2016. júl. 11. 23:15
 1/2 Ketri ***** válasza:
Figyelj..Én nem szeretném ha több lenne köztünk mint barátság. Nekem elég ha csak barátok maradunk, és ezzel nem akarlak megbántani, vagy hogy az eddigi ismeretségünk tönkre menjen, csak mivel nem rég ismerkedtünk össze, és neked is gondolom friss ez az érzés gondoltam tisztázom hogy nekem mik az érzéseim.
2016. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt ne lehet kimeletesen.
2016. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!