Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejohetek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejohetek neki? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel eleg regota szemezek ...(osztalytarsam)

Nemrég voltunk osztalykirandulason a baratnojevel szerintem direkt cserelt helyet azert hogy velem uljon szembe...Mindig elore koszonok neki sokszor nem is koszon vissza vagy csak halkan.

Sokszor azt vettem eszre hogy a kozelembe van...Nemtudom mitcsinaljak teljesen osszezavart... 15/f



2016. máj. 20. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld megismerni:D Aztán majd kiderül, hogy mutat-e érdeklődés vagy nem. Hajrá;D
2016. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még ha nem is szerelmes beléd, sztem igenis érdekled őt, és szeretne a közelében tudni és legeltetni rajtad a szemét

Legalábbis én is hasonlóan viselkedek ha elkezd vki tetszeni ;)

2016. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Osztálytársad....OSZTÁLYTÁRSAD! Ember....beszélgess vele. Ismerd meg jobban. Csináljatok közös programot.
2016. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mégis ha ránézek elrantja a fejét és akkor is miért nem köszön vissza? :/ köszi a gyors valaszokat :)
2016. máj. 20. 21:20
 5/8 anonim válasza:
lehet hogy félénk, vagy csak azért rántja el a fejét hogy leplezze a feléd vetett pillantásokat :) azt nem tudom miért nem köszön, talán nem vesz éppen észre vagy ilyesmi :)
2016. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De 100% hogy eszrevett.. De azert koszi a valaszokat :)
2016. máj. 20. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hogy elrántja a fejét, lehet hogy félénk, még ha kevésbé is mutatja ki. A nem köszönés pedig, lehet hogy halkan köszönsz neki. De lehet hogy csak nagyon félénk:D Fél a szituációtól, hogy leszólítod esetleg.
2016. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez bármi lehet, ennyiből nehéz következtetni. Menj oda és szólítsd meg, legyél kedves, figyelmes és ne nyomulj túlzottan. Ne érezze azt, hogy te mindenképp meg akarod őt kapni. Csak mutass feléje érdeklődést. Ha érdekled, vagy akar tőled valamit, akkor egyrészt érezni fogod abból, hogy megpróbálja ő is fenntartani a beszélgetést, vagy totál zavarba jön. Ha viszont igyekszik lezárni a társalgást, vagy kigúnyol, akkor hagyd, akkor nem akar semmit. És még ha nem is sülne el elsőre túl jól (pl. mindketten leblokkoltok), akkor se aggódj, ha érdekled, fogja várni és keresni a következő alkalmat és lehetőséget.
2016. máj. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!