Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy űrt hagyott bennem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy űrt hagyott bennem. Mit csináljak? Nem kereshetem!

Figyelt kérdés
Egy 2 napos buliban megismertem egy lányt. Ott álltatott hogy milyen jó velem. Smároltunk..már szinte azt éreztem szeret. Aztán jött a másnap és teljesen más volt. Mint ha elfelejtette volna...rám se nézett és még mással is smárolt. Én hü*e meg túl hamar esek szerelembe. Ezzel most egy hatalmas nagy űrt hagyott bennem. Volt már ilyen velem, de azokat fel se vettem. De ő most valahogy más volt. Tudom, hagyjam az ilyen ri********t...de napok óta nagyon rossz érzésem van. Talán csak azért mert az egomat sértette..nem is tudom. Tudom a nevét, de ezek után nem akarom keresni. Most konkrétan úgy érzem zsákutcába kerültem. Örültem hogy találtam végre egy lányt aki tetszik, és normális (látszólag volt az csak sajnos). Most meg...ugy vagyok vele mennyi idő lesz megint egy olyan lányt találni akibe én meglátom azt a bizonyos pluszt.

2016. júl. 11. 23:48
 1/3 A kérdező kommentje:
16/f
2016. júl. 11. 23:49
 2/3 anonim válasza:

Ez csak egy alkalom volt neki

.nem jelentettel semmit se. Kar vele foglalkozni.

2016. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha egy buliban smarolt veled az nem jelet semmit, tudhatnad, ha megk-rtad volna az sem jelentene semmit hat nagyjabol ezert jarnak bulizni az emberek de majd kesobb megtanulod, viszont ez termeszetesen nem azt jeleni hogy ilyenbol nemlehet egy remek parkapcsolat, en eletem szerelmet fektettem meg egy buliban mikor meg csak idegen volt nekem es mindketten segg reszegek voltunk, sokat kell meg tanulnod, ne feszulj ra a dolgokra es hagyd ezt az azonnal szerelembe esek dumat mert baromsag es igen csak az egodat serti, higgy nekem igazi szerelem nem alakul ki ilyen gyorsan, behatobb ismerettseg nelkul csak vonzalom alakul ki amit sokan szerelemnek gondolnak, meg fiatal vagy szoval elvezd az eletet es majd a parkapcsolataidat is (probald minel kevesebb szenvedessel) a csajt meg tenyleg ne keresd, nem vagyok benne biztos de nekem ertektelen k-rva szagu (ha meg nem az, az lesz)

aki meg rengeteg ferfit fog bantani es nem hagyott benned lofszt sem nemhogy hatalmas urt (olyat egy valas vagy komoly evekig tarto kapcsolat hagy) felejtsd el ezt a pcsat es tenyleg tanuld meg nem ilyen komolyan venni a noket mert a legtobb veszelyesen orult es hogy akit eppen talaltal az normalis e (szerintem teljesen normalis no nem letezik csak olyan akinek elviselheto talan meg szeretheto is a stiklije), arra nem azonnal hanem honapok esetleg evek mulva fogsz rajonni. Boven raersz majd legkorabban par ev mulva, de meg akkor is jol vigyazva, komolyan venni a noket

2016. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!