Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miota ott hagyott a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miota ott hagyott a volt baratom, egy srac se jon a kozelembe. Hogy kezdhetnek uj eletet uj kapcsolatban? 16/L

Figyelt kérdés
Korulbelul feleve hogy szet mentem a parommal akivel 8 honapig voltam egyutt.Sose szerettem senkit annyira mint ot. De miutan szakitott velem azzal az indokkal h sport,suli miatt nem birja mellettem teljesen kiabranduktam belole az elso par honapban nem probaltam uj sracokat megismerni egyszeruen ugy voltam vele senkit nem fogok arra hasznalni hogy elfelejtsem az elozot! De most hogy mondhatom tul vagyok rajta egy ideje hiaba probalok ismerkedni minden fiu elfordul tolem.Egy hazi buliban volt ra pelda hogy megismertem egy sracot 20 eves volt es apszolut az esetem ugy lattam en is neki sokat beszelgettunk majd mikor ra tertunk a temara h kapcsolat kerdezte hogy engem neme zavar a korkulonbseg. De mondtam neki hogy amiatt nem kell aggodnia 14 evesen voltam mar egy 21eves sraccal.Meg is lepodott es kerdezte hogy akkor ezek szerint en mar voltam ugy egyutt sraccal. De mikor megraztam a fejem es mondtam hogy nem,meg nem ereztem idejet hogy barmelyikkel is lefekudjek egyszeruen csak annyit mondott tul fiatal lennel hozzam. En itt meg is ertettem hogy neki a szex fontos mint minden majdnem normalis embernek es ezert offolt de o csak egy pelda volt a sok kozul. Pedig en semmi masra nem vagyom csak hogy szeressenek tiszta szivukbol. Mit kene mashogy csinalni mi a velemenyetek?
2016. jan. 3. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok párkapcsolati-társkeresési szakértő, de ha ismerkedni szeretnél írhatsz. 21/F
2016. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak találsz nekem semmi komoly kapcsom nem volt am irhacc.. 16/f
2016. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát amióta engem is ott hagyott a volt barátnőm nekem se megy igazán,de ha gondolod nyugodtan írj 16/F
2016. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan ugy vagyok vele hogy nem torik ossze a vilag.. De nagyon hianyzik a tarsasag
2016. jan. 3. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgyanígy éldegélj, ahogy most teszed. Előbb-utóbb rád fog találni valaki. Szerintem egy picit túlliheged a dolgokat és rágörcsölsz. Lazulj el, ne ezen kattogj mindig, mert így minden perc egy órának fog tűnni.

Mozdulj ki a barátnőiddel, legyél nyitott és barátságos, aztán majd alakul, ha szerzel új ismreősöket. :)

2016. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Baratnok jo is lenne ha nem veluk csaltak volna a parjaim...:/
2016. jan. 3. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért biztos akad még valaki a közeledben, akivel elmehetnél ide-oda. Ha pedig nincs, akkor először próbálj ezen változtatni. :) (#5 voltam)
2016. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) ;) 16 F
2016. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!