Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor akar valamit vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel megismerkedtem. Nagyon aranyos,szeretek vele lenni és úgy tűnt,hogy ő is érdeklődik irántam. Nagyon aranyos volt velem mindig. Egyszer,amikor elmentünk inni (nem berúgni..jól érezni magunkat. Józanok voltunk mind ketten.), akkor is tök cuki volt. Kedves dolgokat mondott, mondta,hogy bejövök neki, megkért,hogy írjam le a teljes nevem,hogy majd bejelölhessen facebookon. Ez volt pénteken. Aztán szombaton megint találkoztunk, este volt,és majdnem megfagytam :D Mire ezt mondta: Hát,akkor bujj ide ^^ Akkor ugye átölelt. De azóta nem is beszéltünk. Oké,dolgozik ma is,de csak melóban szokott facebookozni, még mondta is,hogy "akkor majd én megkereslek,de szigorúan csak a melóban :D" Hát..nem jött össze. Akkor most akar valamit vagy nem?? és,ha nem,akkor miért csinálta ezeket? :(
2016. júl. 12. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Várjál először fel kell fognom :D Lehet van nála esélyed,ha estig nem keres akkor írhatsz neki te is akár...reméljük "melózik" De egyes fiú típusok előszeretettel szívatnak lányokat csak úgy brahiból:) Mindenesetre egy próbát megér;)
2016. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húú,ez bonyolult :D én nem tudom a vezetéknevét.Szóval nem tudok neki írni sem:D Meg amúgy se akarnék. Ha azt mondta keres,hát akkor megvárom :D (ennek is oka van) Nem az a fajta fiú,aki szivatna bárkit is a haverjain kívül. Biztosan dolgozik,mert tudom,hogy hol dolgozik és láttam is ma :D szóval ő rendes gyerek,csak..nem értem :D Köszi a választ:3
2016. júl. 12. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne komplikáld túl. Most nem ír, nyilván oka van rá :) Néha én sem válaszolok rögtön vagy keresek meg valakit, pusztán csak mert fáradt vagyok, más dolgom van, stb.. De ez nem azt jelenti hogy valaki nem szimpatikus :D

Addig foglald el magad valamivel. Menj strandolni, ma úgyis meg lehet gyulladni :O :D

2016. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsesz, hogy beleszólok... lehet hogy félreértettem, ha igen, sajnálom.

Mi az hogy "szigorúan csak melóban"? Csak akkor érdekled?? Hogy eltöltse valahogy az órákat?? A szabadideje már kevés arra, hogy megkeressen?

Bocsi, nekem ebből ez jött le...

2016. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A strandon dolgozik.. :D

Igen,tényleg hülyén fogalmaztam :D Szóval,arról van szó,hogy csak a melóban szokott facebookozni,otthon nem használja :)

Tényleg lehet,hogy túlpörögtem :D

2016. júl. 12. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
#4es vagyok... Azért szerintem otthon/máshol is rád írhatna, ha akarna. Persze én nem ismerem, szóval ez nem lebeszélés akar lenni, csak szerintem gondold át, mennyire szánja ezt komolynak. Aranyos hogy megölelt meg minden, de ha valakinek tetszik valaki, akkor nem csak a melóban keresi.
2016. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt ő tudja,hogy mennyire szánja komolynak.. Sajnos :D De lehet igazad van. Csak eddig úgy voltam vele,hogy csak pozitívan :D de lehet nem kéne..
2016. júl. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!