Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi számít csinos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi számít csinos vékony testalkatnak?

Figyelt kérdés

Kizárólag olyan srácok véleményére vagyok kíváncsi akik azt állítják, hogy nekik a vékony csajok csajok jönnek be.


Főként képeket ha tudnátok linkelni, és jó lenne ha a korotokat is odaírnátok! ;)



2016. júl. 12. 15:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
[link] ez az álomnő alak
2016. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy tetszenek a vékonyak nem tudom lehet hogy ez az én megrögzött mániám de nekem inkabb a véknyabbak vagy az atlagtol veknyabb lányok tetszenek jobban.
2016. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
22 valaszolo vagyok 17/F
2016. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
36%

Vékony IGAZI definíciója: lusta sportolni, hogy jó alakja legyen, úgyhogy inkább éhezteti magát és rinyál ha netán nő egy kis úszógumija. :D


Sportos or gtfo. :D

2016. júl. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
85%
24: a bunkó definícióját olvashattuk...
2016. júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
81%

nekem a nagyon véknyak jönnek be, azt szeretem, ha egy lány minél vékonyabb és törékenyebb, de ez a határ, ettől ne legyen vékonyabb, ízlések és pofonok

[link]

[link]

2016. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
44%
Magadra ismertél, 25öske?
2016. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%

27: inkább Te ismertél magadra. Tipikusan az a fajta vagy, aki iskolában el volt hízva vagy éppen sovány volt, később sportolni kezdett, de a kisebbségi komplexusa továbbra is bujkál benned és megpróbál mindenkibe belerúgni, aki régi önmagára kicsit is emlékeztet. Tipikus militáns sportfan, aki az usztasa "megtérsz vagy meghalsz" szellemében terjeszti az egészséges életmódot.


Ha esetleg még nem találkoztál volna a valósággal: vannak, akikbe genetikailag a vékony testalkat van kódolva. Nem kell ehhez éheztetnie magát az embernek. Ha ennyire nem vagy tisztában az emberi test működésével, nem tudom, hogyan tudsz bármilyen sportot űzni. És van olyan, aki nem éhezteti magát, eszik rendesen, hetente két-három alkalommal sportol, és továbbra is vékony.


De persze a bunkóságod leginkább a szóhasználatodban nyilvánult meg.

2016. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
#24nek: Azért mert vékony egy lány az nem azt jelenti, hogy nem sportos és éhezteti magát! Van aki ilyen alkat és mellette feszes, izmos, mert sportol vagy akár konditerembe jár.
2016. júl. 16. 14:20
 30/35 anonim ***** válasza:
40%

Hahaha, fején találtam a szöget. :D

Tetszik, hogy saját magad körülírtad. No meg az is, hogy ignoráns mivoltodat nem takargatván baromságokat irogatsz, lévén fogalmad sincs, mi az, hogy genetika. :D

2016. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!