Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és folyton az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és folyton az agyban vagyunk a barátommal de folyton és nem tudom hogy mondjam meg neki hogy kell egy kis szunet? Koszi a válaszokat

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 12:43
 1/5 anonim válasza:
54%
Koran kezdted kis k.
2016. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én sose értettem, hogy lehet nonstop feküdni valaki alatt széttárt lábakkal, ha közben annyira sem jó a kapcsolatotok, hogy ilyen dolgokról beszélni tudjatok... Mondd meg neki, hogy te ennél tartalmasabb kapcsolatra vágysz, szeretnéd, ha néha mást is csinálnátok, nem csak szexelnétek!
2016. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Agyban?Az a baj,hogy olyan nektek nincs!Ékezetről és vesszőről hallottál már?
2016. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem válaszolsz normálisan ne is válaszolj
2016. júl. 16. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

jól van utolsó, takarodj vissza a trollbarlangodba te szerencsétlen.:D

Még a felnöttek számára, több év együttlét után is kellemetlen tud lenni egy beszélgetés szexuális dolgokról..nem hogy még egy 16 évesnek.. ahelyett hogy tanácsot adnátok nekik inkább személyeskedtek..pedig biztos vagyok benne hogy az anyátokat eladtátok volna csak hogy 16 évesen puncit lássatok.


Amúgy kérdező. csak mond meg neki hogy neked ez még sok, nem készültél még fel rá és hanyagoljátok a témát egy ideig. Ha tényleg szeret akkor megérti, ha nem akkor kuka.

2016. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!