Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élek a barátommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élek a barátommal, de belül nagyon szenvedek mert folyton megnéz minden nőt. Mit szoktatok tenni ilyenkor lányok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rosszul esik hogy megnéz mindenkit :(

2016. júl. 6. 00:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

:D

Na ezért nincs barátnőm soha... Mármint nem rád vonatkozóan írom, hanem azt próbálom érzékeltetni, hogy mennyire szánalmasnak tartom, hogy az emberek összejönnek akárkivel, csak hogy ne legyenek egyedül. Ha én összejövök valakivel, akkor a párom nem ilyen oldalakon fog kérdéseket feltenni velem kapcsolatosan, hanem meg fog tisztelni annyival és bízni fog bennem annyira (hisz azért jöttem össze vele), hogy nekem mondja el a problémáit. Én pedig próbálok megoldás találni, hogy megszűnjön az, ami zavarja, és megnyugtatom.


Nem mondom, hogy beszélj vele, mert ebből a kérdésből is látszik, hogy nem illetek össze, mivel nem tudsz annyira sem megbízni benne, hogy leülj vele beszélni. Hagyd el.

2016. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

beszéltél már vele erről? mit mondott?


23F

2016. júl. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Azért van a szeme, hogy nézzen.

Nem értem mi bajod van ezzel. Az én párom is megnézi a csajokat. Én is a jó pasikat. Nézni flörtölni, szabad, nyúlkálni nem.


Akkor kezdj el szenvedni, ha :

-elkölti a rezsi pénzt hülyeségre

-ha kölcsönt vesz fel, vagy nagyobb összeget kölcsön ad valakinek a tudtod nélkül.

-Ha folyton másnak ad igazat, nem neked.

?Ha nem érdekli, te mit, hogy szeretnél.

-Ha megígér valamit, de egy vállrándítással később leráz.

-Ha folyton csúnyán, lekezelően beszél veled mások előtt


Na akkor kezd el szenvedni. Most inkább szedd össze magad.

2016. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen mondtam neki,de azt mondja h nem nézi őket.
2016. júl. 6. 01:00
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Megkérem, hogy diszkrétebben gyönyörködjön, ha nem így tesz akkor viszlát, nem fogok gyomorgörccsel sétálgatni vagy nagybevásárolni vele.


A minden nőt nem túlzás kissé? Gondolom a csinos/szép/kacér, vagy más okból feltűnő nőket nézegeti, akiken a nők szeme is megakad egyébként.

2016. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszoló minden szavával egyetértek.
2016. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem is értem, minek vagy ilyen emberrel.

Nézni egy dolog, de ordas nagy tahóság feltűnően bámulni másokat, legyen az férfi vagy nő, idős vagy fiatal, és legyen bár párod, vagy sem. Komolyan csak nekem tanította meg a jó édes anyám, hogy ne bámuljak senkit?? Nem lennék ilyen kulturálatlan tahóval.

Az meg már csak hab a tortán, hogy szólsz neki, de letojja.

Intelligens, finom úriember lehet.

2016. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Mert egy bunkó!

Ne égesd magad vele.

Én még azt is utálom, ha egy olyan pasi néz meg,aki mellett ott sétál a nője,nemhogy az én pasim lessen másokat.

Ha nem ért a szép szóból,mondd neki,hogy nem mész vele sehová, téged ne alázzon meg lépten-nyomon!

2016. júl. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tisztelet.
2016. júl. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 BlackSword ***** válasza:
18%
OMFG!!! Az ember hűséget fogad, nem vakságot...
2016. júl. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!