Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 😢

Figyelt kérdés
Volt egy régi szomszédunk oda minden nyáron járt az unokatesója és együtt játszottunk. Telt az idő elköltöztünk és mostmár csak neten tartjuk a kapcsolatot de én beleszerettem abba a fiúba a szomszéd unokatesójába furának hangzik a kérdés, de nem tudom mit tegyek tegnap este azt álmodtam, hogy együtt jártunk és olyan volt mintha megtörtént volna. Nem akarok így kapcsolatot, mert Budapesten lakik de teljesen belezúgtam. 13/L
2016. júl. 16. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos csak elfelejteni tudod :/


Ha idősebb lennel min. 3-4 evvel, akkor esetleg néha felmehetnel hozza, de 13 évesen meg inkább ne menj Pestre egyedül

2016. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el a távolság miatt hamar ki fogsz szeretni belőle ennyi idősen.Régebben én is ilyen voltam mint te aztán azt hittem 13 évesen hogy szerelmes vagyok és örökre abba a fiúba😂😂Higyj nekem pár hónap múlva már semmiség lesz. 16/l
2016. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!