Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy ennyire vágyom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire vágyom a szeretetre?

Figyelt kérdés

Kėt barátom volt eddig mindegyik csak kihasznált a jószívem miatt probálok vàltoztatni ezen de nem nagyon megy a bunkóskodás fájdalom okozás mėg ha megbántanak akkor se távol áll tőlem az ilyen.Sajnos megis kapom a következmėnyėt tudom,hogy az ėn hibámból.De akkor is ha valaki megbánt kėpes vagyok mėg akkor is küzdeni vagy fordított esetben is.Nagyon nagy szívem fájdalmat okoz ės nem kell senkinek.Tudom hogy fiatal vagyok ráėrek mėg de nagyon padlón vagyok.

Normális válaszokat ha lehet.😊

17/L


2016. febr. 28. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az teljesen normális, hogy vágysz a szeretetre. De ne küzdj olyan emberekért, akik nem érdemlik meg. Nincs értelme energiát fordítani rá. Őrizd meg a rendes, aranyos hozzáállásodat más emberekhez, de légy bölcs, és csak azokkal foglalkozz, akikkel érdemes
2016. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
Én is pontosan ebben a cipőben járok csak nekem egy barátnőm volt. És mindenki kihasznál a nagy szívem miatt, és én senkivel sem tudok bunkó lenni, mert nekem az nem megy. 18/F
2016. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális!

Légyszi, ne változz meg soha! Attól, hogy kihasználtak, nem jelenti,hogy meg kell változnod. Ha bunkó leszel, aki mindenkinek fájdalmat fog okozni, akkor senkinek nem fogsz kelleni. Olyankor nem fogsz vágyni a szeretetre? De, csak nem fogod soha megkapni.

2016. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 adyy78 válasza:
Nem normális ! Pont mint az emberek nagy része ma.Ha valakinek szeretet hiánya van, az a legfontosabb embertől nem kapta meg a szeretetet.....saját magától.Nem imádatról vagy beképzeltségről van szó, hanem szeretetről.....hogy szereted magad olyan amilyen.De ez nem arról szól hogy minden hogy elfogadod magad, nem tetszik valami ? Változtass rajta, de utálni ne utáld magad ha nem tetszik valami, és a szeretet se vond meg.Ez manapság eléggé gyakori,rengetegen szenvednek ettől.
2016. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!