Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi a véleményetek arról, ha a lány ír rátok először?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy fiú, látásból ismerjük egymást és egy településen is élünk. Szeretném jobban megismerni, és azon gondolkodom, hogy írok neki. Nektek mi a véleményetek erről? Hogyan reagáltok ilyenre? Hogyan, mit írjak, hogy érdeklődjön, ne unja, fenntartsa a beszélgetést? 16/l , 17/f

(+infó, ha segít: a fiú motorozik, szereti a lovakat, egy buszon szoktunk gyakran utazni suli időben)



2016. júl. 17. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ram barmikor irhatsz. Am nem ciki, szoval hajra
2016. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
100%

Leginkább azt, hogy nyár közepén miért FB-n akar irkálni.. persze én még nem szpódtam be a FB-ba szóval bizonyára bennem van a hiba.. :D

Azzal, hogy kezdeményezel amúgy az égvilágon semmi baj nincs.

2016. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki. Ha rendes, akkor biztosan szívesen fog veled beszélgetni. Egyáltalán nem gáz, hogy lányként kezdeményezel. Nem néztem/nézek le lányt azért, mert rám mert írni, sőt, szívesen beszélgettem velük, csak akkor lett más a viszonyunk, miután kiderült, hogy mi volt a céljuk.

Szóval legyél bátor és hajrá! :)

2016. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! :)

És esetleg ötlet, hogy mivel írjak? Mert egy "sziamizu" kezdés elég gáz.:D

2016. júl. 17. 19:26
 5/9 October15 ***** válasza:
Rly? Felszedhetem helyetted de akkor megdugni is én fogom.. Majd jól megjelölöm a területem mint a kutyám! XD
2016. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtam irhatsz neki, ahogy ram is ;)
2016. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
őszintén, rohadtul örülnék neki ha rámírna egy lány :D
2016. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát. Én srác vagyok. Én nem tagadom. Jól esik ha egy lány ír rám először. Bár ez nem jellemző :/
2016. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele, hogy nem bánom ha egy lány ír de legtöbbször mindig olyanok írnak akik nem jönnek be vagy nem szeretnek velük beszélgetni. De természetesen ha egy szimpatikus lány írna akivel el tudnék képzelni valamit akkor én lennék a világ legboldogabb embere. :D

18/F

2016. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!